Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagypapámnak lenne egy óriási...

Nagypapámnak lenne egy óriási álma! Swimmwagen-t szeretnék neki szerezni egy napra, vagy csak pár órára! Nagyon nagy segítség lenne! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagypapáméknak még fiatal korában volt egy swimmwagen-jük. Évek óta nagy vágya lenne egy ilyet újra látni, nemhogy vezetni!! Ha még a vízen is mehetne vele, szerintem leírhatatlan boldogság lenne a számára :) óriási segítség lenne ha mondanátok, pár nevet, telefonszámot, elérhetőséget!! Kerestem a neten magyar tulajokat, cégeket akik tudnának kölcsön adni, DE A MAGÁN SZEMÉLY LENNE A LEGJOBB (megmondom őszintén, tavaly valamikor nézelődtem a neten a papával és találtam egy képet egy ilyen autóról, el sem hittük.. az az a járgány volt amit anno papámék eladtak.. még a rendszám is egyezett, és magán személy tulajdonában volt. de sajnos azóta sem találom, se a képet, se a férfi nevét. pedig az lenne a legnagyobb ajándék..)

NAGYON SZÉPEN LÉRLEK MINDENKIT AKI TUDNA SEGÍTENI, HOGY ÍRJON, JELENETKEZZEN VAGY HA TUDTOK, CSAK LINKELJETEK!!!!!

előre is nagyon szépen köszönöm!! :D



2013. szept. 22. 20:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaa, és most lesz a szülinapja!!!! már tényleg csak végső tanácstalanságomban írtam ide ki. ezt szeretném neki ajándékba! :D hatalmas dolog lenne számára ha ez sikerül!
2013. szept. 22. 20:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Háááát... Mennyi idő múlva lesz a szülinapja a nagyapádnak?


Ha van elég időd, akkor szerintem a MAVAMSZ-on keresztül megpróbálhatod felvenni a kapcsolatot a jelenlegi tulajjal. Nem hiszem, hogy sok lenne a Schwimmwagenből az országban - és szinte biztos, hogy ami van, az muzeálisan minősített (mert ugye a II. VH alatt készült), így a MAVAMSZ tud róla.

Ha a rendszám megvan, akkor akár a KEKKH-n keresztül is megpróbálhatod, de mire onnan esetleg sikerül felvenni a kapcsolatot, az nagyjából másfél hónap - és nem biztos hogy hajlandó lesz veled szóba állni a jelenlegi tulaj. És akkor még meg kell szervezni mindent a tulajdonossal...


Én nem tudok olyat akinek ilyenje lenne - szóval ennél okosabb tippem nincs.

2013. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm! :D Megpróbálom ott. Egyébként már tényleg mindent megtettem amit tudtam saját kútfőmből és így utolsó ötletként írtam ide. Amúgy 1-2 hét múlva. És én is attól tartok, higy ha találok is az vagy nem is működőképes vagy a tulaj ne akar velem eggyüttműködni!
2013. szept. 23. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!