Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tudom eladni a...

Miért nem tudom eladni a robogómat?

Figyelt kérdés
Szeretnék megválni a robogomtól, de sajnos hiába hirdetem már vagy 2 hónapja, jelentkező egy szál se, vagyis volt, de telefonált aztán nem ért ide. EGy Honda dio Zx-ről van szó, tuningolva, már az alkatrészek sem olcsók benne. Nem is csúnya, nagyon jól megy, minden jó rajta. Nem értem. Ennyire nem szeretik ezt a típust az emberek vagy mi lehet a gond?

2013. szept. 23. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván túlárazod. Add olcsóbban.


A tuning meg nagy marhaság volt. Én biztos nem venném meg, pont amiatt.

2013. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 waland ***** válasza:
Azt, hogy a tuning alkatrészek drágák voltak, meg se próbáld az árban érvényesíteni - a tuningot senki nem fizeti meg, viszont legalább elriasztja a vevőket. Próbáld meg az árát belőni valahová a típusra jellemző átlagára fölé picit, de készülj, mert szinte biztos, hogy mindenki alkudozni fog.
2013. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na itt rontottad el:tuningolva

tudod senkinek sem kell tuning robogó mert ki tudja mikor purcan ki meg hogy hogy rakták össze és pont ezért nem kell az embereknek én is ha választhatok egy gyári meg egy tuningolt motor között még az sem érdekel hogy valami márkás cég tuningolta akkor is a gyárit választanám

2013. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A robogó szerintem nagyon rendben van. Sokkal jobb állapotú, mint a többi ebben az árban. Én 80 körül árulom. Szerintem megéri. Nem válnék meg tőle, ha nem lenne most fontosabb a pénz. Volt már 1-2 robogóm, de messzemenőleg ez a legjobb és legmegbízhatóbb. Szóval nem értem, minden pollini, malossi, fox, minden extra és akkor ezért nem kell senkinek? Mert mégcsak el se jönnek megnézni.
2013. szept. 23. 11:40
 5/6 Dörmögő ***** válasza:

2 okból nem tudod eladni. Az egyik hogy tuningoltad. Az hogy te tudod hogy a tuningod esetleg szakszerűen van kivitelezve az nem azt jelenti hogy a legtöbb vevőjelölt is így gondolja.

A másik hogy drágán árulod. A motor nem annyit ér amennyiért tartják, hanem annyit amennyit adnak érte. Ha sürgős a pénz akkor engedned kell az árból, mert amint tapasztaltad annyi pénzért amennyiért tartod még nagyon érdeklődőt sem találtál nemhogy vevőt.

2013. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egy robogót vettem már, de amelyik hirdetésében benne volt a tuning szó, már léptem is túl rajta.
2013. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!