Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy teljes...

Mennyibe kerül egy teljes kasztni (kettes golf) fényezése? Illetve a karosszéria munka?

Figyelt kérdés

Rohad a hátulja több helyen, illetve a sárvédők körül!

Lecsiszolnám teljesen fémig, de onnantól nem értek hozzá!

Esetleg ki tudom gittelni a kisebb részeket, de a hátuljánál lehet, hogy lemezt is kell bele heggeszteni!


Mennyibe kerül egy ilyen átalakítás?

Megéri?


2013. szept. 23. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőven többe kerülne, mint amennyit az autó ér.
2013. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tavaly a Ladára kértem javítási árajánlatot a szerviztől, 6 helyen tenyérnyi lyuk az alvázon, padlólemezen, 5 helyen volt lyukas, üregvédelem stb. Nézegetik, számolgatnak, fejet vakarnak: Munkadíj: 6000Ft/óra, hegesztés 180Ft./cm, plusz az anyagár, 2 napos munka.

Falusi, bejelentett karosszérialakatos mester: Nagyon baráti ár: 60.000Ft. számla nélkül. Márkaszervizben dolgozó karosszérialakatos, otthon is szokott ügyeskedni, 25.000Ft.-ért megcsinálta.

Aki a karosszériát javította fényezést is vállal. Külső fényezés mindennel együtt 50.000Ft.

Így megéri, mert a másik autó átíratása is belekerül ennyibe. ha a 2-es Golfnak jó a motorja, csak a karosszéria rossz, közlekedni meg kell, szerintem megéri vele foglalkozni.

2013. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!