Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet autóra CD matricát...

Hol lehet autóra CD matricát venni, neten rendelni?

Figyelt kérdés

#CD-matrica
2013. szept. 24. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

itt:

[link]

2013. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam, de nem működik. Próbáltam több böngészővel is, de semmit nem csinál, nem tudom megrendelni :(
2013. szept. 24. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor felhívod, e-mailt írsz, elsétálsz a megadott címre. Mi ebben a bonyolult?
2013. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyszerű, akinek nem működik a webshopja, az nyilván nem egy normális cég.

Egyébként meg nem mindenki budapesti, hogy elsétál a boltba!

2013. szept. 24. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad a telefonszámot?
2013. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A webshopunkat külön regisztráció nélkül lehet használni, melyben a rendelési a folyamat a következő:


1. A termék ára alatti sárga mezőbe be kell írni a kívánt mennyiséget és rá kell kattintani a "Kosárba tesz" gombra.

Ezzel a választott cikk belekerül a kosárba.


2. Amennyiben összegyűjtötte a kosárba a kívánt termékeket, esetleg pontosította a mennyiségeket, megadta a kívánt színek kódjait,

a "Befejezem a vásárlást, és áttekintem a szállítási adatokat" linkre kell kattintania.


3. Kérjük adja meg az űrlapon kért adatokat és kattintson a "Megrendel" gombra.

A rendszer rögzíti a rendelését és elküldi részünkre, feldolgozásra.


4. Mi feldolgozzuk a rendelését, és küldünk Önnek a rendszeren keresztül egy összegbekérőt, illetve tájékoztatót.

Amennyiben kérdése lenne ezzel kapcsolatban, ne habozzon, kérdezzen bátran!

2013. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Legújabban egy olcsó, egyszerű, ám sokakban mégis tiszteletet ébresztő státusszimbólum jelent meg a fővárosban. Hivatalnokok, üzletemberek, magánszemélyek ragasztanak kocsijuk hátuljára CD jelzésű matricát. A CD a diplomáciai testület jele. Elvileg csak a hazánkban akkreditált külképviseletek autóin, illetve a diplomaták által használt magyar kocsikon lehet. Mint Kercs ezredes elmondta, a CD matricát semmiféle jogszabály nem említi, használata nem tiltott, de nem is jogosít senkit semmire.


Horváth Gábor külügyi szóvivő lapunkat arról tájékoztatta, hogy a CD jelzéseket nem ők adják ki, nem regisztrálják, azok civil autókra való kihelyezése ugyan félrevezető lehet, de értelmetlen is."


XD

2013. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!