Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vétel előtt állok....

Hecse kérdése:

Autó vétel előtt állok. Nemtudom eldönteni milyet vegyek. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Először VW Golf MK4-est lestem magamnak ki, TDi motorral (persze piros D piros i). Nem is lenne semmi baj vele, csak annyi hogy az összes ismerősömnek nagyjábol ez az autó van.

Ezért gondolkodtam még hasonló árkategóriában és formában egy Audi A3-ra. Érdekelne a véleményetek az audikról, meg így általánosságban mire kelene odafigyelni egy Audinál. ez is TDi lenne, 2002 kiadás.


2013. szept. 24. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Audi ennyi épp elég. Sok roszat nem nagyon lehet felhozni vele kapcsolatban
2013. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na Szemely, már megint bebizonyítottad, hogy közöd nincs az autók-motorok témához. :D


Az Audi A3 igazából a Golf, prémiumabb bőrben. Csak mivel azon megtalálható a négy karika, jóval drágább.

2013. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi közöm nincs hozzá?:D

Miért szerinted az Audi szar autó?:)

2013. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És miért baj,hogy minden ismerősödnek az van ? Nyilván azért mert nem rossz kocsi.És mivel sok van belőle az országban,olcso lesz hozzá az alkatrész.Ne legyél sznob!Ebből még egy jó hobbi is kialakulhat,és a wv fanatikusok körében egy csomó jó barátságra,és ismeretségre is tehetsz szert ;)
2013. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Engem nemnagyon érdekel ez a vw group-os társaság. Valójában értem mit akartál vele kihozni, de engem csak az taszít el attól az autótól, hogy kicsit hétköznapivá vált. És igen talán ezért is olcsóbb meg egyszerűbb. Audit pedig ritkán látok ismerősök körében. Talán ezért gondoltam az A3-ra. Ehhez szeretnék bővebb infót hogy érdemes lenne a vétel, ha nem akor egypár okot. Vagy aki jártas benne hogy motorilag milyenek, szerelése mennyire bonyolult stb.


Köszönöm az eddigi válaszaitokat!

2013. szept. 25. 07:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégis tudtál dönteni, nem is értem minek hoztad fel példának a Golfot is. Egyébként én nem az Audit venném. Semmivel se jobb, a plusz pénz tehát ablakon való kidobás.
2013. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!