Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok mondani mi legyen az...

Tudtok mondani mi legyen az elsó robogom?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani olyan kis robogokat mint egy honda dio ,suzuki lets,yamaha yog stb ...
2013. szept. 25. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Robogóban szerintem a Yamaha a legjobb. Yamaha Jog 2T elég jó a kategóriában,bár a kis robogóknál jobb a nagytestű 50 ccm. Biztonságosabb. Ha meg tudod ülni,akkor jobban jársz mint a "legyen a lábam közt valami" robikkal. Árfekvés azért lényeges. Suzuki Sepiát ne vegyél semmikép,mert totál felhúzott a motorjuk,és kínai köpködőt sem,bármennyire is csábító az immobiliser meg a többi haszontalan cucc benne..

Ha igényes gépet akarsz,a burkolat,elektronika legyen jó,mert a rossz motort olcsóbban lehet megcsináltatni mint azt amelyik jól megy de szarul néz ki. Egy külsőleg leharcolt Yamahát háromszoros áron tudsz megjavíttatni,mint azt amelyiknek a motorjával van a probléma. Én sajnos beleestem egy ilyen csapdába. A blokkot 30 ezerből teljesen fel tudták volna újítani,a kasznira és a villamos bekötésekre 70 ezer forint kellett volna. Itt a külcsíny drágább mint a belbecs. :)

2013. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!