Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki miért szeret motorozni?...

Ki miért szeret motorozni? Full dress túramotokkal éppúgy, mint speedgépekkel. Nemet, kort is írjatok!

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A szabadságérzet miatt,illetve,hogy szeretem a gyorsulást a talajtól 20 cm-re érezni,meg az a hang...úgy 7-8 ezer fölött...libabőr...orgazmus!!!

31F

2013. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egy nyitható tetejű autóban (ha speedes vagy, akkor kabrió/targa sportkocsiban) ezek szerint nem éreznéd elég szabadnak magad?
2013. szept. 25. 15:50
 3/14 anonim ***** válasza:

Nos, a 26 éves fejemmel azt tudom erre mondani, hogy azért szeretem a robogózást, mert így csak 2,5-3l-ert kell megfizetnem, míg autóval kb 6-ot kellene.

Élményről nem igazán tudok írni egy 50-es kávédarálóval alattam, ezért is szeretnék idővel legalább egy A2-es jogsit. Ha meglesz, és alám kerül végre egy rendes motor, visszatérhetünk erre a kérdésre. :)

2013. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudom megmagyarázni hogy miért, de az tény hogy imádtam motorozni. A szabadságérzethez van köze az biztos. Már vagy 4 éve nem ültem motoron, de óriási vágyam egyszer újra tulajdonosa lenni egynek.

Jelenleg sajnos ésszerűbbnek tűnt egy autót venni, mert "hasznosabb", kelleni fog a munkámhoz, stb...

2013. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

+1 a szabadságérzetnek. Motorozni is szeretek persze, de az autókat valamiért jobban kedvelem.


nem, kor

2013. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miét nem vagytok szabadok egy autóban, vagy egy nyitható tetejű kocsiban? :)
2013. szept. 25. 17:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem nagyon megnyugtat, sőt utána is nyugodt maradok.
2013. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól még nem érzel szabadságot, hogy nincs a fejed fölött tető... A kasztni és a fotelszerű ülés korántsem érzékeltet szabadságérzetet. Az más tészta, hogy valaki (például én) ettől eltekintve mégis jobban szeret autókázni.
2013. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De miért adna egy fotel helyett úgymond széken ülő helyzet és a kasztnitalanság olyan nagy szabadságérzetet? :) Kérdezem, nem kötözködöm.
2013. szept. 25. 19:07
 10/14 anonim ***** válasza:

-nincs, mi megvédjen - a természetben sincs (ez miatt fokozottan veszélyes a sok barom miatt az utakon)

-nagy sebesség - határok nélküli élet hatása = szabadság

-a motor a lábad között van, nem körülötted = te uralod, az engedelmeskedik, senki más nem irányíthatja, csak te. Ez az autókra is igaz, de magabiztosságot kölcsönöz, ha "átöleled" a járművet.

2013. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!