Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra 1.7 TD (68 LE)...

Opel Astra 1.7 TD (68 LE) német gyártmányú dieselmotorjához milyen olajat javasolnátok (motorkód:X17DTL)?

Figyelt kérdés
Tehát nem az isuzushoz kérdeztem.
2013. szept. 25. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A tescos olaj bőven jó ebbe a motorba!De inkább azt se!Ad el ha tudod ez a motor az opel szégyene!Egy jobb két ütemű Wartburggal lenyomható ez a fika!
2013. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez van, ezt kell szeretni, ha azt akarom, hogy sokáig működjön, ezzel is törődnöm kell szal kösz a választ, de értelmes dolgot nem mondtál, akkor meg minek verni a billentyűzetedet?
2013. okt. 23. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Már mondtam!Ad el!Ennél értelmesebbet nem tudok mondani!Egy rakás kaka ez a motor!Tapasztalatból mondom sajnos!!!
2013. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
MIért iylen rossz a véleményed? Mostmár érdekel, hátha mondasz oylan dolgot, amire oda tudok figyelni.
2013. dec. 2. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Pár dolgot?Ennek a motornak annyi hibája van hogy kár is belefogni!Pl nagyon szeretni zabálni az olajat!Nem tudom te hogy állsz vele?Iszonyat gyenge pedig van rajta egy turbó ami annak nem nevezhető!

De azzal is csak a baj van már a 3-dik turbómat fogyasztom ez évben pedig mindig jó olajjal jártam meg nem is hajtottam.(Castrol )

2013. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Különösebb gondom eddig nem volt vele, igaz, csak 4 hónapja van nálam az autó. Egész jól megy, hidegben sem kínlódik sokat, turbója is korrekt. Nem figyeltem meg azt sem, hogy különösebben enné az olajat. Remélem, így is marad...
2013. dec. 8. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd van!
2013. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!