Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eltiltanak-e a am jogosítványt...

Eltiltanak-e a am jogosítványtól ha?

Figyelt kérdés
ma elkaptak a rendőrök kismotorral utasként és megbüntettek engem 10-15 ezerre a haveromat 45-re el-e tiltanak a jogsítól jelenleg csinálom

2013. szept. 28. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak bírság.
2013. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utasként.
2013. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és a vezetőt?
2013. szept. 28. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hazudsz!


1.) Mi az, hogy 10-15 ezerre bírságol? Most akkor mennyire?

2.) Utasként miért is kapnál bírságot, semmi közöd semmihez, a felelősség a vezetőé!

3.) Senkit sem tiltanak el semmitől. Az eltiltás ebben az esetben azt jelenti, hogy ha megfognak, akkor az utas onnantól gyalog megy tovább!


Szóval hogyan történt igazából?

2013. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na úgy történt hogy 2-en jöttünk haza a motorral és jött szembe velünk a rendőr. Nem álitott meg először mi mentünk tovább a mellékutcába én leugrottam és elbújtam haver ment tovább a motorral utána elkapták a rendőrök én hazamentem és pár percre rá ott voltak a rendőrök és anyám kérdezte hogy mennyire büntetnek meg azt mondta az ember 10-15ezer
2013. szept. 29. 07:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak be akart szaratni!
2013. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most ezt hogy érted?
2013. szept. 29. 09:00
 8/10 anonim ***** válasza:

ilyen nincs a rendőrség általában a szabálysértési közigazgatási bírságot szabja ki ami nem 10-15 ezer hanem meg van a tarifa mindenre pl 30 ezer 20 ezer meg ilyenek nem igen tud mérlegelni mert a közig bírságok fixek!


Amugy nem tiltanak el téged sem meg a haverodat sem a járművezetéstől de pénzbírság az lehet belőle minden gond nélkül..


Szerintem ne csináljatok ilyet főlleg egy 50 köbcentis robogóval ne!! :)

Balesetveszélyes annak idején engem is vittek kerékpárúton 20 al..

De nem szabad legyen egy defekt vagy bármi egy borulás az utas nagyon meg tud sérülni inkább ezt hagyjátok ki jó tanács robogó egy személyes tiszteletben kell tartani . :))


Balesetmentest nektek! :)

2013. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a választ! Amúgy Simson volt.
2013. szept. 29. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:

A zsaru akart beszaratni, és sikerült is neki!


"Nem álitott meg először mi mentünk tovább a mellékutcába én leugrottam és elbújtam haver ment tovább a motorral utána elkapták a rendőrök én hazamentem és pár percre rá ott voltak a rendőrök és anyám kérdezte hogy mennyire büntetnek meg azt mondta az ember 10-15ezer"


Vagy megint nem írtál le mindent, vagy eleve képtelenség, hogy utasként akár csak bírságoljanak is. Főként igazoltatás nélkül. Legrosszabb esetben a szabálysértési előadó behív tanúnak. Utasként nem vagy felelős a vezető dolgaiért.

2013. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!