Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha dt 125-re milyen...

Geri7979 kérdése:

Yamaha dt 125-re milyen kipufogót vegyek vagy csináltassak? Gianelli kipufogót, esetleg Sakált vagy a Petkuval egy tervezett kipufogót. Rezót is vagy csak elég a dob?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja cseréltem le a kipufomat,előzőleg egy maszek volt fenn rajta,de miután felraktam a mostanit kicsit mintha erősebb lenne,igaz én állítottam a poweren is.Rezó szerintem nem annyira fontos.Nem akarok hülyeséget írni,csak ha azt veszem hogy pl.: el szeretnéd adni nem fog neked vissza jönni az a több 10ezrek amit ráköltöttél csak a rezóra.
2013. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a rezonátor nagyon fontos a kétütemű motor működésében, enélkül mondhatni mit sem ér. gooogle a barátod keress rá. :) hangtompító dob csak azért van hogy csendesebb legyen a motorod. Én tervezett rezót rakatnék fel a helyedben, jobb a hatásfoka mert a te motorodhoz tervezték azokhoz a paraméterekhez igazították amit produkál, de ez mind a gyáriról mind a ginanellirő is elmondható a gyáriból ha eltávolítod a folytást akkor javul a hatásfoka a motorodnak, viszont ha "tuning" tehát gianelli-t vagy-tervezett rezót raksz rá biztosan kicsikarsz még pár plusz pacit a motorból mindemellett pörgősebb lesz a motor és minden fordulaton jobban húz majd, nagyobb nyomatékot ad le.


De olvass utána kicsit, remek cikkek vannak erről, ahol leírják a 2t motor működését, és tuningolásra is kitérnek.

2013. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D
2013. szept. 30. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!