Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Bora első autónak?

Volkswagen Bora első autónak?

Figyelt kérdés

Azért gondoltam rá mert Vw és 5-600 ezerért kapni elfogadhatót. Benzines 1.6 SR motorral. Fontos lenne az olcsó fenntarthatóság és a nem túl sok fogyasztás.

Városi fogyasztása érdekelne ha tudja valaki meg alkatrész árak.


2013. okt. 2. 11:49
 1/9 Dörmögő ***** válasza:

[link]

Városi fogyasztása 10 fölött van. 1.9 TDI erősebb, javítása drágább, de a városi fogyasztása 7 liter körül alakul.

2013. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első autónak? Hülye kérdés, ha van rá pénzed, miért ne!
2013. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kollégának van 1.6 Borája. Nincs 10 liter a városi. Pontos adatot nem tudok, de 10 alatt van.

Ő szereti. 9 éves, semmi baj nem volt vele eddig.

2013. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is Borám van, ráadásul nekem is az els autóm.

2002-es évjárat, 1.6-os 16V. Elmegy az városba 10 liter alatt, ha normálisan vezeti az ember.

Bár, az Én esetemben csak véletlen volt, hogy Borám lett, de nem bántam meg.

Kényelmesen ellehet benne férni, kényelmes futóműve van és még jól is néz ki szerintem....

Szóval, ha van rá keret, akkor bátran tudom ajánlani ! ;)

2013. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok : Az alkatrészek sem olyan vészesen drágák hozzá.

Nekem a nagy szerviz (vezérműszíj, görgők, vízpumpa, olajszűrő, pollenszűrő,olajcsere) megvolt kb. 70 ezer Ft-ból. Ami szerintem egyáltalán nem olyan vészes az autóhoz képest.

2013. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kedves 1.

megnézem mikor etetsz meg egy tdi vel 7 litert :)

2013. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-600 ezerért elfogadhatót se nagyon fogsz kapni. Ezek annál még drágábbak. Tudom, mert én is nemrég nézegettem őket. A közepes felszereltségű modellek inkább 800 ezer és 1 millió között vannak. Sajnos a márkanév még magasan tartja az árát.
2013. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dörmögő ***** válasza:

Kedves 6-os.

Nekem 1.7 TD B vectrám van, városban 6.5-öt eszik. Szerintem az 1.9 TDI-vel meg lehet városban etetni a 7 litert, de elnézést kérek ha mégsem.☺

2013. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

kicsit mas


[link]

2013. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!