Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1.1-es benzines 55 Le-ős...

Egy 1.1-es benzines 55 Le-ős egyes puntoba lehet rakatni szerelővel nagyobb motort? Ha igen mennyivel?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Amekkora belefér...Meg gondolom amekkora nem húzza szét a futómüt,és a kocsit,szerintem ilyen 1,6-1,8-as motor megállitja.
2013. okt. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
annyiért megéri inkább erősebb autóra cserélni eleve...
2013. okt. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Max egy mérettel nagyobbat (1.3 vagy 1.4, nem tudom melyik a következő lépcső a Puntonál) ha marad a váltó, hajtáslánc. A nagyobb teljesítmény a hajtást tönkreteszi. Ha azt is cserélnéd, akkor nincs határ.
2013. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Napkiraly ***** válasza:
65%
lehet - a csomagtartóba
2013. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Bármit beleépíthetsz ha nem akarsz közútra menni vele!

Sajnos ez nem Amerika, itt elég macerás lepapírozni egy nagyobb motort!

2013. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dörmögő ***** válasza:
41%
Mivel itt írták azt is hogy lehet bele rakatni nagyobbat, meg azt is hogy nem lehet, ezért azt tanácsolom hogy keress fel egy ezzel foglalkozó műhelyt és konkrétan érdeklődj rá. Gyakran olvasgattam mostanság hogy szigorítások voltak ezen a téren, és mostmár csak típus-azonos motort rakhatsz bele. Hogy ez igaz-e vagy sem erre kellene ráérdeklődni szerelőműhelyben, vagy esetleg valaki belinkelhetné a jelenleg érvényes erre vonatkozó szabályt.
2013. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dörmögő, a szabályozás idestova 23 éves:


[link]

2013. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!