Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rieju Rs1 Evolution 50cc-m...

Enduro-Sokk kérdése:

Rieju Rs1 Evolution 50cc-m van,46 kg vagyok, de mégsem megy alattam rendesen. Mi Lehet a baj?

Figyelt kérdés
Rieju Rs1 Evolutionom van,50köbcentis,Dellorto 12 es karbi van rajta, hátul 44 es lánckerék van, elől pedig egészen kicsi,46 kiló vagyok és csak 80 at megy alattam.Nem akarok vele annyira száguldozni,csak van ismerősöm akinek ugyanilyenje van,és mégis megy vele 100-120-at ..Mivel lehetne növelni a teljesítményét,úgy hogy megmarad 50 köbcentisnek???
2013. okt. 5. 12:00
 1/3 A kérdező kommentje:
PLs valakiiiiiii!!!!!!! :'(
2013. okt. 5. 13:02
 2/3 anonim ***** válasza:

aranyos.

80-at megy mind gyárilag,illetve gyári minőségű alkatrésszel,a tied gyári,illetve minden annak felel meg.

Az sem megy 100-120at gyárilag.

Veszel bele 17,5-es mikuni / dellorto esetleg stage6 karbit.

Hoszabb áttétet,nagyobb lánckereket.

Hengerbe sporthengerfejet,majd 4felömlősre felfuratod.

és veszel hozzá egy sportkipufogót.

100-120as sebesség meglesz.

Fogyasztani sem fog hú de sokat,40-60/70 között kb ugyanannyit/+0,5-1liter (magyarul szinte nem változik)


városban 100%,hogy 1 -1,5 liter plusz,viszont városban 100km alatt ez aprópénz hisz 6,5-7 forint töbletet jelent 1km alatt.

2013. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek a motorokhoz,de mi az hogy hosszabb áttét? azt hogyan tudom megcsinálni?esetleg ha veszek egy 17,5 ös Dellorto karbit,vagy nagyobbat akkor nem fog a motor széthajtódni?nem kell rácserélni még több cuccot?
2013. okt. 5. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!