Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto vásárlás utánn de még...

Auto vásárlás utánn de még átírás előtt használhatom az autót?

Figyelt kérdés
Az adásvételit megírtuk de átíratni még nem irattam át illetve még biztosításom sincs rá... tegnap lett véve...az előző tulaj mindenapi használatbol adta el....

2013. okt. 5. 20:33
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Biztosítás nélkül elvileg nem használhatod, azt amilyen gyorsan lehet, kösd meg.

Ezen túl, ha az adásvételi szerződés nálad van, vezetheted az autót. 15 napod van az átírásra, ha nem íratod át addig, utána büntetnek érte!

2013. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, és ha holnap nekem mennem kell a kocsival? hétvégén nem tudok biztosítást kötni sajnos...
2013. okt. 5. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"hétvégén nem tudok biztosítást kötni sajnos..."


Pont internetezés közben írsz ekkora butaságot?

Netes kötésnél rögtön kapsz egy igazolást és azonnal él a szerződés, fizetni csak később kell, ráadásul sok biztosító akár 10% kedvezményt is ad az online kötésekre!

Arra készülj, hogy már ketyeg a fedezetlenségi díj, hiszen már pénteken meg kellett volna kötni az új szerződést.

Az útra meg nem menj biztosítás nélkül, mert nem csak magadat, hanem a vétlen autóst is szívatod ha kárt okozol!

Ha meg beléd mennek te se kapsz egy kanyit sem!

2013. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!