Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes szerintetek régi...

Érdemes szerintetek régi Volkswagen Bogarat (60-as/70es évekbelit) venni mostanában?

Figyelt kérdés
Napi használatra szeretném, nem arra, hogy díszként álljon a garázsban. Még mikor kisebb voltam, akkor néztem ki, mert olyan kis aranyos. Most megengedhetem már magamnak, hogy megvegyem, de nem tudom, érdemes-e, nem akarok a szerelőhöz járni mindig, mert valami tönkre megy rajta, ha nem bírja a sűrű használatot, vagy nagyobb utakat. valakinek van tapasztalata velük?
2009. nov. 9. 02:25
 1/6 anonim ***** válasza:
jó állapotút érdemes, túl sok hibalehetőség nincs, mivel egyszerű. 4-500-ért már elég jókat lehet venni, fölfelé meg határ a csillagos ég.
2009. nov. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Napi használatra nem lesz valami kényelmes... :-[

Egy 50 éves autóval mindig lesznek gondok, én nem indulnék el vele hosszabb útra sem (pl. nyaralni)...

Az alkatrészek is csillagászatiak lesznek egy olyan autóhoz, amit régesrég nem gyártanak...

A csomagtere is nagyon kicsi...

Kétajtós, az ülései elég fapadosak...

Tuti, hogy gondjaid lesznek vele a zöldkártya kiváltásánál is!


Régen tényleg elég jópofa kis autó volt, de ma már...


Ha mindennapos használatra szeretnéd (ahol fontos, hogy ne hagyjon cserben az autód), akkor inkább egy modernebb, kényelmesebb, felszereltebb kisautót választanék a helyedben!


50 éves autót csak akkor vegyél, ha van mellette egy másik, amit használsz, ezt meg kiállítod a garázsban...

2009. nov. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nos legjobb esetben is kb 35 éves kocsit veszel, szóval lesznek vele szerintem is gondok, még ha ékegyszerű is, mert ugye nem hiszed hogy magyarisztánban kapsz olyan kocsit ilyen korban amit normálisan szervízeltek, pláne eladás előtt?! Nekem is 20 éves VW-nem van, olyan képtelen hibák jöttek elő rajta amivel normális ember nem használta volna napi szinten, de az a 6ökör akitől van naponta ezzel járt be, nem vette észre hogy 17 V-ot tölt a gép és 15L-t eszik 100-on!

Szóval számolj a vételár felett egy 100e-t mire tényleg pöpec állapotba hozod, mert ez ráadásul nem az a kategória hogy minden sarkon van hozzá cucc bagóért mint a Golfokba, mert eleve ritka volt nálunk, boltban meg rendelésre hozzák nem túl olcsón.

Motorgenerál majdnem biztos hogy kellene, kasznimunka is lehet mert sok rajta a rejtett üreg, de a totalcaron ha rákeresel ki kéne dobjon egy citromsárga Bogárról egy cikket ott leírja milyen meló rendbeszedni egy ilyet.

2009. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
egyébként gyártják még, mexikóban, nem drága hozzá alkatrész, bontóban is lehet kapni meg utángyártottat is.. és attól hogy régi egyáltalán nem biztos hogy több gond lesz vele mint egy újjal.
2009. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bogarasember válasza:
4/4 Dehogy gyártják!! amikor a kérdést írtad már akkor 6 éve nem gyártották!!!! Nekem a véleményem hogy jó állapotút megéri venni, ha nagyon kedveled kárpótol a kényelmetlenségéért
2013. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki naponta használ egy ilyet, na meg Kispolszkik is vannak még, amiket így használnak. Persze sokszor lesznek gondok, de a szerelem majd legyőzi a hibákat, ahogy az utolsó is írta. :)
2013. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!