Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003-mas BMW 525d automatának...

2003-mas BMW 525d automatának mennyi a fogyasztása?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
országút 6 körül, város 8.5 körül vegyes 7 körül
2013. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kollega autója:D Városban megeszi a 9-et simán, pedig átlagosan vezet. Országúton 6-6,5 körül, gondolom. Csak a városit tudom biztosan, mert azt ő mondja.
2013. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyban függ ám attól, hogy ki mennyire tud játszani az automata váltóval. Nekünk ha fater vezet akkor neki 11L a város, nekem 9. És itt nem a sportosságról vagy az intenzív gyorsulásokról van szó, hanem arról, hogy lehet egy kicsit játszani az automatával, mert mikor "azt hiszi", hogy gyorsítani akarsz akkor nem vált pl. fel, hanem tartja a magasabb fordulatot, ilyenkor többet fogyaszt.
2013. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem trollkodni akarok, de ha a fogyasztás a lényeg, akkor nem BMW-t kell venni. Ismerősnek 120d-je van újkorától. Ő is azért vette, mert hát ugye miért is ne legyen menő BMW-ben ülve, de mégis keveset egyen. Aztán csodálkozott, hogy autópályán is benyalta a 10 litert, igaz tologatta is rendesen. Mindig poroszkálva, óvatoskodva olyan 8-9 liter körül lesz átlagban a fogyasztása.
2013. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól eltekintve, hogy a 120D egész biztosan nem nyal be pályán 10L-t (kivéve, ha debil módon kitapossák a lelkét is) igazat kell adjak az előttem szólónak. A fogyasztás egy "sportos" márkánál nem az elsődleges szempont.
2013. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!