Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy autot és van a...

Vettem egy autot és van a keréken kerékőr, hogyan lehetne leszedni, vagy honnan lehetne szerezni ill. venni leszedőt? állítolag gyári a másik, hogy polírozni szeretném a kocsit, van gépem, mi kell még? (lámpa polírázoshoz? )

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a NORMÁLIS válaszokat :)
2013. okt. 9. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem adták vele a kerékőrt? Szólni kell az eladónak, hogy a föld alól is kerítse elő. Mondd neki, ha nem lesz meg a kerékőr, akkor roncsolásos megoldással kell leszedned és akkor ha már ilyen trehány volt, fizesse ki neked egy kerékőr szett árát, mert azt neked pótolni kell. Ha ez nem megy, akkor a márkakereskedésben kell próbálkozni. Ha ejtenek a fejedre, akkor egy másiknál. Ha sehogyan nem jársz sikerrel, akkor először is vegyél egy kerékőr szettet, a trehány extulaj pénzéből. Azután kerékőrtől függ, hogy a régit hogyan lehet leszedni. Lehet, hogy bele kell fúrni a közepébe és törtcsavarkiszedővel kell kiügyeskedni. Meglazítani elég nehéz lesz. Vagy készíts róla fotót, mérd le a méreteit és keress a zinterneten egy olyan fórumot, ahol márkatársak tanyáznak, talán van még valaki, akinek ugyanolyan kerékőr lazítja a csavarjait.
2013. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lámpa polírozáshoz venni kell polírozó folyadékot és fúrógépbe fogható polírozó fejet. A lámpát alaposan lemosni, körbemaszkolni, majd rákenni a polírozó folyadékot és polírozni. Ezt addig ismételgetni, amíg elégedettség nem lesz úrrá rajtad.
2013. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kerékőrös csavart leszedni elég necces, ha nem adták hozzá a rá való rátétet... ha nem boldogulsz vele házilag, vidd el egy karosszérialakatoshoz, valószínűleg talál rá valami megoldást (pl a kerékőr csavar fejét valamivel megfogja és így kitekeri, vagy ráhegeszt valamilyen szerszámot és így tekeri ki, vagy valami roncsolásos eljárással)... Azután ha kerékőrt veszel, fényképezd le, van rajta egy szám, ez alapján szerintem lehet hozzá szerezni a forgalmazóktól rátétet.
2013. okt. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Patent fogóval megfogod jó erősen és azzal le szokott jönni,előtte a csavar fejére rakj 1 kalapácsot ,és 1 másik kalapáccsal üss neki oda 3 jó nagyot, és ezután fogd meg a patent fogóval.
2013. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2013. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a fogó sem mindig jó, nekem kerékőr van és az alufelnim olyan, hogy jó mélyen bele van süllyesztve a kerékcsavar, tehát esélytelen fogóval belenyúlni... Tehát ezt mindig az adott felnit látva tudja eldönteni szakember (szerintem karosszérialakatos a megfelelő ember erre).
2013. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!