Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 323F, Honda Civic,...

Mazda 323F, Honda Civic, Toyota Corolla. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Üdv. Adott a három autó, használtan 400-600 ezer ft között. A mazda 5 ajtós 1.5 benzines, a honda és toyota 14 benzines sedan. Hasonló felszereltség, megbízhatósági mutatók stb.

Mazda pro: nagyon tetszik, kontra: semmi se tudok róla

Honda pro: volt már accordom, civic is nagyon tetszik, kontra: félek h sok a lehajtott példány

Toyota pro: megbízhatósági hírnév, kontra: kinézet, beltér.

Az összes létező tesztet, véleményt fellapoztam róluk. Mind tudjuk megbízható autók, mindegyiknek van valami erőssége. Mégsem tudok dönteni. Átíratás, kötelező, fogyasztás télen városban is hasonló. Várom a hasznos válaszokat, talán segít majd döntenem.


2013. okt. 10. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt te döntsd el. Kinek ez ,kinek az. A sorrend Honda a leg sportosabb, majd a Mazda, és a Toyota. Árfekvésben is hasonló. Eladhatóság szempontjából szerintem a Toyota az első. "Saját részre sosem volt Japán autóm és nem is lesz".
2013. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Toyotát. A belsejét nem tudom, miért írod le, a Hondánál sokkal jobb színvonalú és talán a Mazdánál is. A Hondánál valóban sok a széthajtott, de még mennek, csak sokukban már szinte kolompol a hengerben a dugattyú és zabálják az olajat (ezt persze mindig letagadják). A Mazdáknál is több megbízhatósági probléma lehet, mint a Toyotánál. Még korrózióállóság szempontjából is a legjobb választás.
2013. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!