Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen színűre fessem a kocsimat?

Milyen színűre fessem a kocsimat?

Figyelt kérdés

Van egy Audi A3-asom. Új fényezésen gondolkodom, fogalmam sincs melyik lenne a jó.

Gondolkodtam teljesen 1 színűn vagy akár 2. Pl az egyik ami tetszetős az egy szürke alap és rá matt fekete a két oldalára csíkba valahogy.(ahogy az idomok adják, valahogy jobban kiemelni) Meg talán még a motorháztetőre is . De nem tudom még pontosan, hogy mit is akarok.


Nincs valami ötletetek?


2013. okt. 11. 21:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Vagy a múltkor láttam egy neon zöld focust, talán ezen is jól mutatna:) De lehet nem kellene ennyire feltűnőt.

Lehet inkább egy sötétebb, de merészebb, kicsit "macsósabb" szín kellene.

2013. okt. 11. 21:55
 2/15 anonim ***** válasza:
Matt fekete, metál pirossal.
2013. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen évjárat? Ettől nagy részben függ, hogy mi állna jól neki!
2013. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előzőhöz, mikori a gép?
2013. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2001-es nem a nagy elejű. De láttam ilyen tuning oldalakon olyan lökhárítót mint a "nagy elejű". Lehet előtte még beszerzek egy olyat. Nagy valószínűséggel igen. Tehát úgy kell pontosabban elképzelni.
2013. okt. 11. 23:16
 6/15 A kérdező kommentje:
Matt fekete, metál pirossal? Pontosabban hogy képzeled el? Melyik részére melyik kerüljön?
2013. okt. 11. 23:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam, hogy alapjában véve mindenütt matt fekete és két oldalsó csík pedig a metál piros, illetve majd még az egyebek, amik az összhangot adják (pl. matt fekete ívű felni, metálpiros küllő).
2013. okt. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

fúú, bocsi, de nekem nagyon nagyon nem tetszik az a széria :D legcsúnyább audi :DD na mindegy, gondolom erre úgysem vagy kíváncsi.


szerintem ilyen fakóbb kék lenne rajta a legszebb, egy fehér csíkkal ami hosszában fut végig rajta.


hasonló színű, mint ez


[link]

2013. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem rossz, nem rossz ötletek:) Valami képszerkesztővel összebiggyesztem, hogy hogy is nézne ez ki pontosan:)


Jöhet még!:D



Hát neked lehet nem tetszik, de én alig vártam, hogy összegyűljön rá a pénzem.:D 20évesen a két kezemet összeteszem, hogy egy ilyet összetudtam hozni. Egyetemre bejárni már így is tökéletes:) Majd később lecserélem úgy egy tetszetősebbre:)) (bár én így is nagyon oda vagyok érte:))

2013. okt. 12. 02:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kékben a legjobb. De lehet sötétkék is. Egyébként nem rossz autók ezek, hiszen Audi, szép meg minden. Az újabb persze, hogy szebb, mindig az új a jobb, ez egyértelmű. De attól még ez is egy nagyon szerethető autó természetesen.
2013. okt. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!