Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül eg vonóhorog...

Mennyibe kerül eg vonóhorog csináltatás? Opel Corsa cdtdi 1.3 2007-es

Figyelt kérdés
Tegnap belecsattantak hátulról a 2007-es opel corsamba. Megálltam a zebránál a srác aki mögöttem jött meg nyomkodta a telefonját és elfelejtett fékezni.. A kérdésem az lenne hogy nem tudja valaki hogy mennyibe kerül egy vonóhorog felrakatása ??
2013. okt. 13. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Most nem igazán értem, mit akarsz. Beléd mentek hátulról, ezért vonóhorgot akarsz a kocsidra? Minek?


Amúgy típus specifikus vonóhorgot kell venned, bármelyik nagyobb autóalkatrész boltban be tudod szerezni. Utána bármelyik karosszérialakatos vagy akár szerelő feldobja neked a kocsira. Árat sajnos nem tudok mondani, de maga a felrakás nem kerülhet sokba, mert nem nagy munka, és nem tart sokáig. Számolj 10 ezerrel, és annyiból biztos kijön a munkadíj.

2013. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


keress fel egy műhelyt ami vonóhoroggal foglalkozik mert az ,hogy te bemész egy bontóba azt veszel egyet 5ezerért bontottan az nem jó mert ahhoz nem lesz papír így nem is lehet hivatalosan felrakatni szóval keress egy rendes céget azoknál kb 30E a horog ,10-15E ért beszerelik + fizetni kell az elektromos cuccokért ami kell pl visszajelző ,kábelek ,csatlakozok stb.. az nem tudom mennyi de az is biztos van egy 20-25 E + még újra le kell műszakiztatni az autót ami 20-25 E ft ( ezért szokták műszaki vizsga előtt feltetetni )

2013. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 14. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!