Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha autoval akarnék New yorkba...

Ha autoval akarnék New yorkba ki menni, mennyi ideig tartana? Igen, tudom, hogy at kell kelnem az oceanon hozza. Ertelmes valaszokat.

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Két nap alatt elérsz Southamptonba, behajózol és egy hét alatt átértek New Yorkba. Tehát összesen 9-10 nap.
2013. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sinead ***** válasza:
0%
Sokáig, mivel az óceánon nem megy át az autó. Vagy repülőre szállsz kocsival együtt, vagy ott bérelsz inkább.
2013. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ merre indulsz el. Ha a rövidebb utat választod, akkor Harkonnen már leírta a megoldást. Ha a másik irányba szeretnéd megközelíteni, az szerintem minimum 1,5-tel tovább tart :)
2013. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Oroszország felé, Szibérián keresztül Kamcsatkáig... aztán egy rövid hajóút, Alaszkán, Kanadán át már csak egy kicsi és itt vagy. Nagyjából végigkattintgatva a google maps távolságmérőjével 25000 km, bő fele olyan helyeken, ahol már az út fogalma nem egyezik meg azzal, amit itt megszoktunk. De három hónap alatt azért valószínűleg meg lehet csinálni.
2013. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 delusion válasza:
Nem felnekrozni akartam ezt a kérdést, már elmondták a megoldást egyébként is, de a Magyarország-Szibéria-Kamcsatka viszonylatot autóval bevállalni felettébb bátor dolog lenne :) persze minden elismerésem annak, aki tudta teljesíteni.
2013. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!