Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóba Nitrohigító?

Robogóba Nitrohigító?

Figyelt kérdés
Állítólag a motor jobban pörög és gyorsabban is megy ,arra lennék kíváncs mennyi legyen a keverési arány 5 literes tankom van .

2013. okt. 13. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem olyan 0:5-höz a nitro-benzin arány, ha jót akarsz.
2013. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Butasag,ne probald meg...legfeljebb alkohollal tudod novelni az oktanszamot kisse,de ennek sem lesz egetrengeto hatasa meg ha noveled a kompressziot akkor sem es nehezebben gyujt a motor.De ez a nitros story nem mukszik szerintem,jol lemossa az olajat a hengerrol es valoszinuleg tamadja a szimeringeket is valamint varhato hatasa a kopogasos eges...
2013. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez túl jó ötlet. De van ismerősöm akinek a tuning minden mániája és ő úgy keverte bele hogy fogott egy fél literes flakont azt félig megtöltötte benzinnel, majd kb 40-45 % nitrót rakott bele és utána desztilált vízzel picit felhígította hogy ne legyen túl tömény a cucc és hagyta kb 1-2 óráig a flakonba, fontos hogy olyan flakon legyen amit nem mar szét a benzin meg a nitró és lehetőleg jól szellőzött helyen csináld. De csak óvatosan, és saját felelősségre.

De ha jót akarsz akkor előtte kísérletezgessél egy picit mondjuk az 5 literes tankot megtöltöd benzinnel és hagysz egy kevés helyet és 2 decis pohárral töltesz bele nitrót.

De tényleg ésszel.

2013. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2013. okt. 13. 19:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Fél órával ezelőtt ki is próbáltam 4.7literhez 3dl higítót raktam kb 5-6Km/h val gyorsabb lett :D de többet nem merek beleönteni,és nem is lehet észrevenni hogy kopog meg ilyesmi .Most pöcc-röff van :D eddig fél óráig indítóztam és rugdostam mire beindult :D
2013. okt. 13. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:
az a motor sem lesz már hosszú életű... nitrohigító nem egyenlő a dinitrogén-oxiddal... lehet hogy jól megy a gép, de vagy be fog sülni, vagy kinyírja a csapágyakat a kenőanyag feloldása miatt, vagy átég a dugattyú teteje, aminek annyira nem fogsz örülni...
2013. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neki már tökmindegy higító nélkül se lenne hosszú életű,Mert gondolnád hogy ha új mocim lenne akkor öntenék bele higítót ? :D (nem vagyok hülye) :P
2013. okt. 14. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
vannak olyan 14 évesek akik a 2012-es gépbe is beleöntik, apu meg úgyis vesz másikat...
2013. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát igen azok a "14 évesek".

Örülnek hogy van jogsiuk és úúúdemenőakaroklenni menjünk 80-90km/h val egy 50es motorral.Én nem ilyen vagyok :D

2013. okt. 15. 10:10
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9


Nem is tudják a fiúk, hogy nem a végsebesség a lényeg, hanem a kakaó. Az én mocimon olyan áttétel volt, hogy ment 100 felett, de volt vagy egy nap mire felgyorsult... Most 80 a vége hatosban, de megéri, mert egyesben megemeli az elejét, kanyarokban azért hasznos. És én ikább betétre, és gumira költök, nem tuningcuccokra..:)

2013. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!