Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Savas akumlátor-t valamilyen...

Savas akumlátor-t valamilyen úton vagy módon újralehet valahogy éleszteni?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy vettem egy mocit és tiszta uly akumlátor volt beletéve 3-évvel ezelőtt de ugy is lett hagyva és most próbáltam tölteni de nem vette fel a töltést vékkép

2013. okt. 14. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de az már megdöglött.

A savas akku ha nincsen utánatöltve és folyamatosan használva vagy feltöltve, tönkre megy.

Szerintem vegyél másikat.

2013. okt. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cerbo válasza:
nem vészes egy aksi, 10k -ért már kapsz normálisat...
2013. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szépen le kell adni egy MÉH telepen. Aztán majd bezúzzák, beolvasszák... A végén meg lehet hogy egy új aksit csinálnak belőle. És újra is van élesztve.


Gondolom a folyadékszinteket ellenőrizted az aksiban mielőtt kiírtad a kérdést(feltéve ha nem gondozásmentes). Ha nem akkor inkább add vissza a jogsid(KRESZ-ből tanulnod kelletett ennek a folyamatát, vizsgán is van belőle kérdés)

2013. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!