Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabályos-e a keresztben...

Szabályos-e a keresztben pakolás Smart kocsival?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy szabályos, mivel elég rövid autó, így ha keresztben áll a parkolóban, akkor sem lóg ki az útra.

#szabály #parkolás #Smart #keresztben parkolás
2013. okt. 14. 11:50
 1/5 anonim válasza:
28%
Bárhogy lehet ki-be pakolni a csomagtartóból, ha nem akadályozod vele a többi autó közlekedését.
2013. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy ugyanakkora. Egy autó kb 160-170 centi, a smart két és fél méter, tehát nagyon kilógna. Ennyit az sem vesz fel, ha a járda fölé ér elöl vagy hátul, mert eléggé az elején meg a végén vannak a kerekek.
2013. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:

OFF

tehát parkolóra gondolsz?ha beállnak melléd 2 oldalról akkor mivan?én simán beállnék a melletted lévő szálkába.2,69 méter a hossza a Smartnak.

2013. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyivel lógna ki.

[link]

2013. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy anno a Mercedes lobbizott ezért a németeknél, de végül nem sikerül keresztülvinniük.
2013. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!