Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 14 éves autót mivel lehet...

14 éves autót mivel lehet felkészíteni a télre?

Figyelt kérdés
Van a családban 2db 1999-es Vw Passat az egyik 1.6 benzines, a másik 1.9 TDI. Rendszeres szervizen vesznek részt(olaj, szűrő) van hogy nem indulnak elsőre vagy furcsán indulnak főleg a dízel. Mi az ami segítene ? pl: gyertya csere vagy generátor? Nem értek hozzá.
2013. okt. 14. 19:43
 1/5 löncskonzerv ***** válasza:
Mi az, hogy furcsán indul ?
2013. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rendszeres szerviz nem abból áll, hogy olaj meg szűrő csere, ennél azért többet kér egy autót... a benzinesben a gyertyákat 60e km-enként kell cserélni, vagy korábban, ha el vannak égve az elektródák, a dízelnél a gyertya csak izzít, azt tudtommal nem szokták cserélni amíg működik, bár ha nehezen indul hidegen a dízel akkor kérdéses, hogy működnek-e...


amúgy lassan teker az önindító? mert akkor a generátorra vagy akksira rá kéne nézni...

2013. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze tudom nem csak olajcseréből áll egy szerviz, nyilván mást is cseréltek bennük. Én valami pluszra gondoltam. Érdemes-e szuper benzint vagy dízelt tankolni.


Illetve mi az ami el van kopva egy autón amitől télen nem indul egyből ?

2013. okt. 14. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kell szuperbenzin meg mittudom én mi. nem árt téligumi, meg fagyálló legyen a hűtőben és az ablakmosó folyadék is fagyálló legyen.

Akksira legyen ránázve, ha kell rátölteni.

aztán kb. ennyi

2013. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:
ami gondot okozhat:lassan tekerő önindító,kopott motor,a benzinesnél gyertya+gyújtáskábel,dieselnél izzítógyertya.drágább üzemanyag nem kell.
2013. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!