Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol kapok olyan kis gumi...

Hol kapok olyan kis gumi "fitymát"? Bővebben lent

Figyelt kérdés
sziasztok régen ismerősömnek volt ilyen gumi "fitymája" helyzetjelzőre lehetett húzni és ráolvadt és utána pl kéket világított az izzó . valaki tudná ennek a szerkenytyűnek a nevét vagy hogy hol kaphatok ilyet?

2013. okt. 14. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

ennyire büntetést akarsz? nem tudom mire gondolsz, és hogy mennyire világít tőle kéken az égő, de világíts kéken ,mert megbüntet a rendőr, nem véletlenül nem lehet neont sem a kocsira rakni, meg egyéb színes baromságokat, mert összetéveszthető a megkülönböztető jelzéssel...


amúgy vannak kéknek kinéző izzók, de azok fehéren világítanak, xenon hatású fénnyel pontosabban, kb 300 forint, ennél olcsóbb "tuningot" könyörgöm ne keress...

2013. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én még csak stroboszkópoknál láttam ezt a húzogatós dolgot , de az sem ráolvad hanem cserélhető [link]


de am ahogy az első is írta vegyél színes helyzetjelzőt 300ft van belőle kék ,piros, zöld am rendőrök kedvence leszel esténként, te leszel a biztos bevétel ;)

2013. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1/2 nem az olcsó tuningal vagyok bajban hanem azzal hogy amilyen helyzetjelzőm van nekem abból nem kapsz színest azért kéne ez a kis "gumifityma":D

2/2 esetleg a nevét nem tudod azoknak a színes kis guminak?

2013. okt. 16. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!