Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Tipo digitális km óra...

Fiat Tipo digitális km óra miért rendetlenkedik?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy a tipom km órája nem mindig mér. Digitális műszerfalról van szó. Azt olvastam hogy nem spirálos úton megy a történet hanem jeladós. Mikor hideg még a motor és megyek vele akkor jó hibátlanul működik ha viszont olyan üzemi hőfokra ér akkor meghülyül és nem mér, és a km óra számláló sem számolja a megtett kilómétereket. Kérlek segítsetek.

2013. okt. 15. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Olasz autóknál gyakoriak az ilyen hibák. Elelktronika nem a taljánok erőssége. Első körben meg kell nézni a jeladót, mert lehet kontakthibás. Második körben kábelek, csokik, nincs-e kilazulva valami vagy estelegesen lehet meg van törve valahol, esetleges hőtágulás esetén nem kap jelet
2013. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöma gyors választ =) kontakt sprayvel tegnap adtam picit neki először még mindig csinálta a hibát ma már nem tapasztaltam. Mért rendesen. Igazából ahogy megfigyeltem ez akkor jött elő ha a motor 90 95 fokon üzemelt.
2013. okt. 16. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
örülök ha tudtam segíteni :)
2013. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valójában nem választ irnék hanem kérdést.Nekem a fordulatszámmérő hülyéskedik van amikor semmi gondja nincs de van amikor csak a csikok látszanak illetve van amikor a kockák eggyszer fogja magát kiszalad teljesen egy pillanatra van amikor semmit se mutat.Nem tudom mi lehet a gondja.Ha valaki tudna segiteni mit nézzek meg ill. át jól jönne.eléggé idegesitő.
2016. ápr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!