Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 Kombi 50km/h sebességn...

Audi A4 Kombi 50km/h sebességnél 3-as fokozatot kér ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
50km/h sebességgel 4-esben szoktam menni de most valamiért mindig kisebb fokozatot kér a kocsi. Ez mitől lehetséges? Fokozat kijelző mutatja. Valami elromolhatott benne? Lehet így menni a kocsival?

2013. okt. 15. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne ?

Sokan jóval később kapcsolnak fel négybe, 60-70 km/h környékén, és nincs belőle semmi gond. Max ha négybe megy az ember 50-es tempónál nem pörög annyira a motor és nem eszik annyi üzemanyagot...

2013. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ezt minden fokozattal eljátsza mert pl 25 km/h nem mehetek egyesbe akkor nagyon pörögne a motor de ezt csak most kezdte csinálni.
2013. okt. 15. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hideg még a motor mikor ezt csinálja? tudtommal a motorhőmérsékletet is figyelembe veszik a váltásjelzők, és jön a hideg, tovább tart mire bemelegszik
2013. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na erre nem gondoltam na ezt meg fogom figyelni
2013. okt. 15. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a hideg motor lesz a gond szerintem
2013. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az első audim és nem volt még sosem ilyen jó autóm csak régi ezért ezeket nem igen tudom de köszönöm a segítséget
2013. okt. 15. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
igazából ha így van, akkor ez nem gond, hideg motort mindig kicsit magasabb fordulaton szabad csak hajtani, mert az olajfilm még nem ideális, az alacsony hőmérséklet miatt más az olaj viszkozitása, azért fontos ilyenkor, hogy picit magasabb fordulaton menjen a motor, hogy magasabb legyen az olajnyomás, jobb a kenés, nyilván itt nem arról van szó, hogy 5000-ig kell húzatni a hideg motort, de 2000 körül a legjobb neki hidegen, kerülni kell a túl magas és a túl alacsony fordulatot is
2013. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!