Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van az akkumlátorommal?

Mi van az akkumlátorommal?

Figyelt kérdés
Vettem egy akkumlátort a robogómba. 12 voltost.Az a baj hogy azt se tudom meddig kell tölteni. Tegnap töltöttem úgy kb délután 2től este 8ig. De ma már nincs benne annyi erő hogy beindítsa a motort. KB 20-25ször indítottam be. Lehet hogy kicsit sok volt neki hogy ennyiszer beindítottam?(de muszály volt). Valaki segítsen nagyon fontos lenne. köszi.

2013. okt. 15. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyet vettél meg honnan? Valami használt vackot? Mert ha veszel csak úgy boltban egy újat, azt nem kell ám tölteni használat előtt....
2013. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
RITAR márkájú, aprod.hu -n vettem a hirdetésbe úgy volt hogy új.
2013. okt. 15. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha használt akkor hogy is írjam finoman jól átb*szt*k,ha tovább se indul vele dobd el a p*csába és vegyél újat!!Ha új és az is hamar lemerül akkor az akksival van a gond bár új akkut sose töltünk fel!
2013. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb akksi amíg áll a boltban addig elveszti a töltöttségét.

Személyszerint én 24 órás töltést szoktam ráadni egy kis tesco-s akksitöltővel, mert az pont megfelelő töltőárammal dolgozik. 4 éves már az enyém ami a robogómban van, tehát nem a levegőbe beszélek! 6 órás töltés az nem sok, és az mellett a generátor sem tudja feltölteni azt, max fogyasztó nélkül 150 után.

2013. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Következők lehetnek:

1. Lehet hogy kicsi az aksi a te motorodhoz. Utána kell nézni hogy hány Aó-ás kell bele.

2. Lehet hogy szar aksit kaptál és zárlatos. Töltsd 24 órán keresztül, majd pár óra múlva mérj rá. Ha bőven 13V alatt lesz a fesz., akkor zárlatos az aksi.

3. Nem tölt a motorod generátora. Ha beindítottad, mérj rá az aksira. Ha 13V alatt mérsz, akkor nincs töltés vagy gyengén tölt.

2013. okt. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy és mivel mérjek rá?
2013. okt. 16. 13:59
 7/7 driverboy ***** válasza:
Mezei feszültségmérővel, de mára már bőven elterjedtek a multiméterek.
2013. okt. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!