Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki látott már ilyet? Mi...

Valaki látott már ilyet? Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Vw polo gyári magnójáról van szó. Levettem az aksit az autóról, s amióta viszatettem, s kapcsolnám be a rádiót, a kijelzőn enyit ír "SAFE" s bármit csinálok, nem változik...semmire nem reagál. Valakinek ötlet? Amíg nem veszek újat jólenne ha menne a régi..
2013. okt. 15. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
SAFE módba kapcsolt... elvileg az autó papírjai között kellene lennie a kódnak amivel újra működésre lehet bírni.
2013. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Van neki egy kódja és azt akarja kérni. Ilyenkor van a gond ha az nincs meg. Gyári könyvébe szokott lenni egy papír, azon van rajta általában. Így jártam egy Opelemmel nem tudtam honnan megszerezni, ki kellett szedjem és vettem bele másikat, van ahol ki tudják kódolni csak kérdés hogy megéri e. Azért ha van rá esély hogy megtaláld akkor keresd a kódját.
2013. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem..megpróbálom előkeresni..ha meg nem találom, akkor veszek majd másikat..csak addigis jó lett volna ha valami zakatol a fülembe
2013. okt. 15. 23:01
 4/5 Toborc ***** válasza:
100%
elvileg a márkakreskedésben meg tudják adni a kódot
2013. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kivettem a magnót, s láss csodát, alkoholos filccel volt ráírva a kód :D Előfordúlhat hogy voltmár kiszedve :P
2014. jún. 25. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!