Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor fognak áttérni az...

Mikor fognak áttérni az emberek nagyrésze elektromos autókra?

Figyelt kérdés

Azt olvastam utána, hogy valami tök olcsó árammal tölteni a kocsit, sokkal de sokkal olcsóbb mint benzinnel, dízellel, és környezetet nem szennyezi stb. Egy hátránya, hogy ilyen hosszú több száz kmes távokra annyira nem jó elmenni a kocsival.

Mikor fognak az emberek javarészt áttérni erre a megoldásra?

Már ha fognak. Gondolom nem fogja holnaptól senki eladni a kocsiját, hogy vegyen egy elektromos autót, de azért mégis. van rá esély, hogy az emberek hamarosan elektromos kocsival közlekedjenek?



2013. okt. 16. 18:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Azzal a teknikaval mi van, amikor vizet bontanak elektromossaggal, es az megy a gepbe?"


Ezt mondtam én a keletkezet anyag neve Hidrogén és oxigén,ebből a kettőből a hidrogént használják üzemanyagként (persze egyéb anyagok is létrejönnek az elektrolízis során de abba nem mennék bele inkább).Ha jól tudom az űrsiklókat is ezzel lőték ki amíg volt Nasa.

De tessék egy pár módja a hidrogén előállításának.

[link]

2013. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Autorol volt a kerdes, ezert irtam h pl az audi tetejere szerelt extra nem sokat er.

Utolso olvaslak.

2013. okt. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Hiába nyomja le az 560 lovas autót, ha a hangja olyan mint egy porszívónak, a lemezek alatt pedig úgy is néz ki, hatótávja nevetségesen kevés és órákig tart a feltöltése. Ráadásul az, amiről te beszélsz méregdrága cucc.
2013. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Mert az "ellenfelei" olcsóbbak? Marhára nem... egy tesla model s 30-35 guriga, az m5 se kevesebb...

motor hang meg... kit érdekel? egy V12-es 760iL-ből mit hallasz? semmit, mert annyira el van némítva meg le van szigetelve, hogy síri csend van a kocsiban, kívülről is csak a kerekek gördülését hallod...

mellesleg az elektromos autók sokkal biztonságosabbak:

[link]

2013. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én szívesen áttérnék a víz meghajtásúra is,mert hát ugye köztudott,hogy 1000 és egy szabadalom,volt már,csak ezek az emberek akik feltalálják,vagy lefizetik őket,vagy elteszik láb alól.Inkább az utsóra gyanakszok.Maradok a dieselnél amíg nem lesz vízautó.
2013. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!