Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes lenne fel...

AszfaltBetyár007 kérdése:

Szerintetek érdemes lenne fel tuningolni egy Aprilia rs 50-es motort?

Figyelt kérdés

70-es hegnerszettel + arrow kipufogóval?

76kg vagyok a motor végsebessége 108km/h, GPS -mérte, minden eredeti rajta.


Akarok rá ledeket is tenni, valakai elmagyarázná, hogyan lehetne üzemeltetni?


UI.:Mindenhol olvasom, hogy 70-es hegerszettel "jobban megy" kerestem az interneten 70-es hengerszettet Aprilia rs 50-re és egyszerűen sehol sem találtam.



2013. okt. 17. 21:08
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdésből kihagytam: Aprilia rs 50-es 2005-ös évjáratú.
2013. okt. 17. 21:11
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

MEgy a gép 108-at ami amúgy is sok egy kis gépnek ! Mit akarsz még?

Gyakorlatilag ha belenyúlsz így a gépbe akkor számíts rá hogy kevésbé lesz megbízható!A tunningolás általában a megbízhatóságra és a fogyasztásra megy rá.

70-es hengerszettet vehetsz de akkor már a főtengelyt is erősebbre kell kicserélni vagy odaadni egy hozzáértőnek hogy kezdjen vele valamit .

2013. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen ledeket akarsz?

Ha az égőket akarod kicserélni akkor a leddiszkont.hu oldalon a legolcsóbb.

Ha meg csak dízseket akarsz fabrikálni akkor vegyél 12voltos ledeket amit bekötsz aksria egy kapcsolóval és kész

2013. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mégvalami:Ha tunningolod,akkor agatyád is rámegy és azt a pénzt soha nem fogod visszakapni pl akkor mikor eladod hog yvegyél egy másikat vagy egy nagyobbat és mikor nagymotort veszel akkor jössz rá hogy mennyire nem biztonságos robogóval száguldozni!
2013. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Kezdjük jogi oldallal: maximum 40-el mehetsz ilyen motorral, azt meg bőven bírja a tied.

Ettől eltekintve, ha hengert kicseréled, az: illegális átalakítás, biztosítási csalás, engedély nélküli járművezetés. Ügyészség majd mind a tíz úját megnyalja mielőtt végeznek veled egy kisebb baleset után.


Térjünk át az anyagira: ezek a tuning alkatrészek nem olcsók. Ellenben vehetsz belőlük akármit, úgysem fog felérni a motorod egy gyári 125-össel. Inkább rakjad le a jogsit és vegyél egy nagyobb gépet.


Végül: ha már tuningolsz és 100-al mész egy 40-re tervezett szerkezettel, első körben mindenképpen a fékeket kéne lecserélni.

2013. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2013. okt. 18. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd le inkább a jogsit mocira!Nem fogod megbánni!
2013. okt. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
125-re le akartam, aztán rájöttem, hogy fölösleges, majd lerakom a korlátozottat, és veszek egy 250-est, majd 600-ast.
2013. okt. 19. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!