Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kasztnin lévő műanyag...

A kasztnin lévő műanyag ütközőket ellehet tüntetni nyom nélkül?

Figyelt kérdés

Azokra a műanyag elemekre gondolok, amik az ajtón, illetve a lökhárítókon vannak, védve valamennyire az autót a sérülésektől.

Pl. ha nekinyitják az ajtót, akkor annak ütközik neki és nem a kasztni sérül..

Van egy fehér Borám, amin ezek nincsenek színre fújva és zavarnak.

Illetve amúgy is jobban tetszene ezek nélkül.

Ezeket ha leszedetném, akkor csak lyukak vannak alatta a rögzítés miatt van marad más nyoma is ?



2013. okt. 18. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

lukak ja...

A díszléceim felét elhagytam. Lehet venni tekercsre autósboltokban különféle profilú szélességű ilyen csíkokat. 5m hosszú egy tekercs általában és öntapadósak mint a matricák. Azzal meg vannak oldva a lukak problémái.

Vagy kimaszkolod és lefújod olyan színűre mint az autó. Autófestéket keverő festékboltokba ki tudják a színt olyanra keverni mint z autód zine és jobb helyeken még be is tudják palackozni rendes fújós spry be.


Lukasra ne hagyd mert ott eszi meg a rozsda 2 hónapon belül az ajtókat.

2013. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kétféleképpen lehetnek ezek fenn a kocsin az ajtókon: vagy patentos megoldással, vagy ragasztva.

Ha ragasztva vannak, akkor csak le kell szedni, lemosni az ragasztó maradékot, és nyoma se marad.

Ha patentos, akkor a patent helyek ott maradnak az ajtón.


Nem tudom, Boranál hogy van megoldva, szerintem ragasztott.


A másik dolog a lökhárítónál: az biztos, hogy patentos, azaz hogy nem is patent, hanem ilyen kis fülek tartják a lökhárítón ezt az ún. koptató részt. Ha ezt leszeded, ronda lesz a kocsi. Nem fog tetszeni, ugyanis a helyén marad egy sáv.

2013. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2013. okt. 18. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!