Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Útvonal engedélyt hol/hogyan...

Útvonal engedélyt hol/hogyan kérvényezzem?

Figyelt kérdés
Kisfilm forgatásához adtam kölcsön az autómat, de mivel az autó rendeltetése a filmbéli maffiához kapcsolódik, ezért rendszám nélkül kell filmezni, mert úgy titokzatosabb.. Kérdésem az, hogy ez az egész útvonalengedély hogyan működik? Tényleg csak a magjelölt utcákon lehetne haladni? Esetleg nincs időalapú, de "korlátlan" útvonalú engedély? Rendőr sűrűn állítana meg így?
2013. okt. 20. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

1.) Rendszám nélkül csak forgalom elől elzárt magánterületen közlekedhet!

2.) A rendszám az utómunkálatok során eltüntethető!

3.) Ideiglenes forgalomban tartási engedély a dolog neve, az okmányirodákban igényelhető, de ha nincs rendszáma az autónak, akkor adnak egy E rendszámot, amit szintén fel kell szerelni!

2013. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4.) A maffiózók autóin is van rendszám!

:D

2013. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sok filmben láttam már hogy az autón nem volt rendszám, és sose a jók járművén.:) Tényleg nem lehet rendszám nélkül?:/ Mert akkor fent hagyom a rendes EU-sat, és legfeljebb kitakarják a film készítői. Még szóba jött a "kamu" rendszám, ezt a hatóság mennyire tolerálná?

2013. okt. 20. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:

"Sok filmben láttam már hogy az autón nem volt rendszám"


Éljen az amarókai filmeken nevelkedett generáció! Azt tudod, hogy egyes államokban nem kötelező az első rendszám? Van ahol bukósisak se kell a motorra...


A kamu rendszám jó, mert akkor egyedi azonosítójel meghamisításért is bevarrnak!

:D

2013. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokáig éltem Floridában, nekem se volt első rendszámom a Chevymen. De én most konkrétan full rendszám nélkül gondoltam, közúton. Persze mindezt engedéllyel, hivatalosan, nem a szerencsében bízva! Ha erre nincs mód, akkor marad a kitakarás.
2013. okt. 20. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!