Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Elvesztem a sűrűjébe, egy típus nagyon tetszik méghozzá a 2 ajtós Seat Cordoba sportline, olyan modernek hat, nagyon jól néz ki az infocenter is, viszont ahogy utánaolvastam elég sok gond van vele, leszakadó ajtókilincsek, bedöglő gyújtástrafó, elszakadó kuplungbovden stb. azonban volt akinél szinte semmilyen hibát nem produkált, utánanéztem több autótípusnak is és mindenhol azt látom, hogy valakinél teljesen jó, valaki meg már beleőrült a szervizelésébe.És most nem tudom mégis mit csináljak, megvegyem, vagy ne vegyem és nézzek másik után.
2013. okt. 20. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy R16-ost. A Seat áránál kevesebbért tudok 3 darabot, egyben szeretne tőlük megválni a gazdájuk... :D
2013. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez minden autóra igaz lehet.

Nekem is cordobám volt (2005). Sokan szidták, én meg úgy mentem el vele 80.000 km-t hogy csak a kötelező szervízeket kellett csinálni, meg egy két apróságot, mint pl féklámpa kapcsoló.

Most "szar" francia citroenem van, és mégjobban szeretem a mint a cordobát. Keveset eszik, jól megy, és hiba nélkül (kopp-kopp-kopp)

2013. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!