Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bírósági végrehajtó, parkolási...

Bírósági végrehajtó, parkolási ügyben!?

Figyelt kérdés
2011. 06.08-án eladtam az autómat melyet bejelentettem 2011.06.15-én az okmányirodában. Rá egy hónapra elkezdtem parkolás bírságokat kapni.Az új tulaj nem iratta át. Sorba jöttek a csekkek szépen mindre visszaküldtem az adásvételit. Két parkolási cég el is fogadta nem zaklattak tovább. Aztán 2012. novemberében kaptam egy fizetési meghagyást az er park kft megbízásából egy közjegyzőtől. Erre sajnos elfelejtettem reagálni. 2013. 09.09-én kaptam egy bírósági végrehajtói megbízást 81000 ft-ról. Felhívtam az er parkot mi a teendő azt mondták h nekik küldjem el megint az adásvételit és megszüntetik az ügyemet.2013. 10.14 zárolta a végrehajtó édesanyám bankkártyáját ő volt az üzembentartó és leemelt 37000 ft-ot. A végrehajtó azóta nem veszi fel a telefont az er park pedig semmit nem tud érdemben mondani. Mi a teendő? Kinek és mivel kéne még bizonyítanom hogy nem az enyém volt az autó.
2013. okt. 20. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Küld el levélbe nekik hogy kapják be. +adásvételi másolat.

Engem is betalálnak hasonlókkal de én már úgy beszélek velük mint a kutyával. Megkérdeztem az egyiket hogy mit szólna hozzá ha be mennék az irodába és megtaposnám??! Azóta nem küldik a csekket :)

2013. okt. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 23. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!