Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio I műszerfal...

Renault Clio I műszerfal világítás?

Figyelt kérdés

1995-ös évjáratú Renault Cliomon a ventilátor kapcsolóknak elment a háttérvilágítása. Próbáltam a panelt kiszerelni, de csak a mellette lévő órát sikerült kiszednem. Hol tudom a háttérvilágításért felelős izzót kicserélni? Ezenkívül ami még feltűnt, hogy mostanában a tompított fényszóró visszajelzője nem mindig világít ha felkapcsolom a világítást. A helyzetjelzők és a távolsági fényszórók visszajelzői jók, csak a tompítotté nem ég mindig. Tudom, hogy nem jelentős hibák, csak szeretem ha rend van az autómban. Ezzel tudok valamit kezdeni?


Köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 20. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Sunyi ez a Clio. Nagyon sunyi...
2013. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem az izzókkal van a gond, hanem a bajuszkapcsolóval, típushiba. A tompított mindig ég, viszont a műszerfal háttérvilágítása és vele együtt a hátsó lámpák(!) nem, úgyhogy erre nagyon figyelj! Nálam refi-index-duda kombó fél percen belül meg szokta oldani, de érik a cseréje...
2014. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére a bajuszkapcsolónak nincs baja, anno egy-egy izzócsere megoldotta mindkét problémát. És a hátsó lámpák is égnek. A műszerfal háttérvilágítása okés volt, csak a tompított fényszóró visszajelzője nem égett.
2014. júl. 8. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!