Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót vennétek?

Ti milyen autót vennétek?

Figyelt kérdés
Max 400.000 Ft-ot szánnék rá. Lehetőleg diesel, bár benzines is szóbajöhet." Hétvégi" autónak szánnám, nem napi használatra. Amikor otthon vagyok, akkor hajtanám. 3 havonta járok haza.
2013. okt. 21. 07:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha majd nem egy tömött busz ablakából nézed, másképp fogod látni.


Olyan jót szoktam derülni rajtatok, mélységesen ostoba sznob Suzuki-fóbiásokon. Ti szoktatok venni valami lepukkant "de ez igazi német minőség" lepukkant rozsdaboglya reterátot, mert "egy szar Suzukiba" csak nem teszitek be a kényes valagatokat.

2013. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Suzukival csak az a bajom, hogy rossz minőség. A felhasznált anyagok, összeszerelés, az illesztések.. ezek mind kritikán aluliak. Nem véletlen, hogy sok anti-Suzuki "sznob" van. Párszor vezettem Suzukit. Belül minden zörgött, mintha szétakart volna esni, ráadásul rohadtul kényelmetlen. 1.3-as volt de 3500-4000-es fordulatig semmi nyomaték. Én azokon szoktam derülni, akik 3 millióért vesznek egyet ès pl csak műanyag kárpitra futotta.
2013. okt. 21. 23:53
 13/13 anonim ***** válasza:
Hétvégire inkább benzinest vegyél. dupla olyan jó vasat árulnak ennyiért.
2013. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!