Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis fogyasztású Diesel autót...

Kis fogyasztású Diesel autót szeretnék venni. Háromszáz ezer forintom van rá. Mind egy milyen lenne csak ne rohadjon és jó legyen a motorja. Ajánlanátok valami? , esetleg linkeket is. ELőre is hálás vagyok.20/f

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Annyiból nem veszel.
2013. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek elnyűhetetlenek,ilyesmiben nézelődj szerintem

2013. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dízel autó igencsak felejtős ennyi pénzért.
2013. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is dízel autóm van, de lebeszélnélek. Bármi beüthet, aminek köszönhetően több mint még egyszer ennyit rákölthetsz, ami nem éri meg.

Ennyiért benzinest vennék, abból is a jó öreg Swift, F Astra páros példányaiból valót.

2013. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Saxo/106 1.5D
2013. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből esetleg valami régi szívódízelt érdemes venni,tessék egy pár amit jelenleg árulnak a használt auto.hun


CITROEN SAXO 1.5 D

[link]

CITROEN AX 1.4 D

[link]

[link]

CITROEN ZX 1.9 D

[link]

[link]

RENAULT CLIO 1.9 D

[link]

RENAULT MEGANE 1.9 D

[link]

[link]

OPEL CORSA

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

OPEL ASTRA F 1.7 D

[link]

[link]

[link]

TOYOTA COROLLA 1.8 D

[link]

MAZDA 323

[link]

MAZDA 626

[link]

[link]

FIAT TEMPRA 1.9 D

[link]

FIAT UNO 1.7 D

[link]

2013. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy kombi F astra 1.7D eladó, nem rohad, 2 év műszakival, üzembentartóira is odaadom. Motorja most lett felújítva januárban, olajat nem fogyaszt semmit.
2013. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kettes Golf, Jetta II, inkább szívódízel, mint tádé. Az már bonyolult. Háklis. De előkamrás vagy örvényáramú szívódízelből szint bármit vehetsz, ami nem francia. Örök életű darabok és akár étolajjal elmennek. Szó szerint gyakorlatilag agyonüthetetlenek. Ma láttam egy olyan szívódízel Golf II-t, amiben több, mint egymillió km. volt. Egyszer gyűrűzték a motorját, valahol 700.000 körül... Nem rakéták, de iszonyat mit elmennek 4-5 liter gázolajjal.

Ha ÖSSZESEN van 3k HUF-od, akkor valójában csak 2 van, mert átírás+első szerviz... ott meg a vezérléscsere nem kevés, vízpumpával együtt, így két kiló körül nézz egy jó, nem rohadó autót. Van fent egy barna kombi Passat, Kispesten. 180. Azt nézd meg. Azzal iszonyú jól járhatsz, ha tényleg olyan, mint amilyennek kinéz!

[link]

A javításokat nézd meg rajta.


Dízelnél - Adagoló, porlasztócsúcs, hengerfej, töltés, akku. Ha ezek jók, nagy baj nem lehet.

2013. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. okt. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kis alkut meg lehet próbálni.Ennyi pénzért ez a legjobb fogyasztású.
2013. okt. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!