Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akar minden ismerősöm...

Miért akar minden ismerősöm lebeszélni az egy hengeres motorokról? Pl Duke.

Figyelt kérdés
Nem hinném hogy olyan szar lehet mint aminek beállítják hogy rángat fullad vibrál stb...

2013. okt. 22. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
rángat meg vibrál az igaz, mivel egyetlen bazi nagy dugattyú oszcillál benne előre-hátra, amivel elég nagy vibrációt kelt, fulladni csak akkor fullad ha szar...
2013. okt. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont azért jó a két henger, mint a két keresztnév. Ha elveszítenél egyet, még mindig megmarad egy!

Na ugye? :D


Na most komolyan:


Volt "minden ismerősödnek" egy hengeres motorja, és csalódtak benne, vagy csak a sztereotípiákat emlegetik fel, mint hogy a sornégyes motorok is szarok, vagy hogy ne vegyél francia autót?

2013. okt. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon is jók az egy hengeres motorok. Utcára terepre egyaránt , nekem több is volt 2T is 4T is most is 600 as XR em van. És nem igaz , hogy rángatna vagy fulladna. Vibrálni se vibrál annyira vészesen.
2013. okt. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig két egyhengeres motorom volt (mindkettő 249cc). Alapjáraton látszódott és érződött a vibráció kormányon. Menet közben semmit nem vettem észre. Szerintem ezeket is nagyon fejlesztik, próbálják maszkolni a vibrációt új motorokon.
2013. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!