Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi R8-as vagy Lamborghini...

Audi R8-as vagy Lamborghini Gallardo?

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek meg szívetek szerint? 2011-es R8-ast, vagy 2004-es Gallardo-t?

2013. okt. 22. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel nincs pénzem eggyiket se!
2013. okt. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lambo!!!
2013. okt. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lambonak jobb a formája szerintem ,és azért ez nem tömegmárka mint az Audi, szóval ha olyan sok pénzem lenne ezt venném.
2013. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
aegy 2 éves R8 minden csak nem tömegmárka...
2013. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Az Audi az. Minden sarkon van egy. Persze nem R8 de a többi típusa a cégnek. Lamborghiniből viszont havonta ha látok egyet az már nagy dolog.Mivel nem gyárt hétköznapi autókat.
2013. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
R8 tényleg tömegtermék. Nem különlegesség. Meg lehet nézni melyik mennyire tartja az árát. Gallardot 60 ezer Euro alatt nem kapsz használtan már vagy 5 éve. Az Audi hónapról-hónapra olcsóbb lesz.
2013. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10 éves Lambo elég ciki, azzal nem lehet sehol megjelenni. Meg aztán az első kátyú után viheted szervizbe :D


Egy új Audi sokkal jobb választás.

2013. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dirtboy ***** válasza:
89%

hát konkretizálhattad volna jobban is mint évszámmal.

az r8nak van pár verziója

pl ott a sima R8 ami 420le V8 movical,ültem is ilyenben nagyon tetszett,sajnos csak egy helyben állt.

ott az R8 V10es mocival és 1000ccmel nagyobb hengerűrtartalommal 500feletti lóerővel

és ott az R8 v10 sport ami könnyebb mint a sima v10 és 560le.


lambónál szintén vannak lépcsőfokok,sima gallardonak is van superlaggera változata de behozták az LP-ket is pl gallardo lp 560-4 vagy 570-4 stb.

ha a sima 500lovas legrégebbire gondolsz én akkor is azt választanám nem az audit.

annyira nyomatékos,nagyon jól eltalált moci van benne hogy hihetetlen,a külseje pedig isteni,arról nem is beszélve hogy ez azért mégis csak egy lamborghini.

A kozlekedéstől nem tartanék,én Borsodi vagyok,koztudott szerintem hogy it nagyon fos az út.

Miskolcon mégis van F430,Ferrari california,lamborgini gallardot is láttam már párszor,aston martin db9 is volt egy üzletembernek nem tudom meg van e még neki,porche 911 stb szóval azért el lehet itt szaladgálni simán az ilyen alacsony autókkal is.

2013. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!