Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kettő akksit egyszerre elbír...

Kettő akksit egyszerre elbír egy csepptöltő, vagy lehet egyszerre rákötni kettő aksit?

Figyelt kérdés

Kettő mocim van és nem használom már őket, így el akarom téliesíteni, csak az a gond hogy +1 akksim lett azóta és így már kettő kellene feltennem tölteni de egy töltöm van, így meglehet oldani hogy összekötöm őket és egy töltőről tölteni a kettőt?

töltöm: [link]



2013. okt. 22. 16:12
 1/5 A kérdező kommentje:
12v a másik 6v
2013. okt. 22. 16:13
 2/5 anonim ***** válasza:

6 és 12V-os akksikat nem szabad összekötni! De felesleges rajta hagyni egész télen a töltőn. Ha feltöltődött akkor le kell venni és kész. Havonta bőven elég rátölteni.

(Amúgy remélem nem itt vetted a töltőt 10 ezerért, mert ugyan ez szokott lenni a LIDL-ben vagy az ALDI-ban 4-5000 Forintokért).

2013. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aldi-ba vettem 1 éve 4.000Ft-ért, 10.000Ft-ért tuti nem vennék töltőt mert fölösleges nekem. Akkor feltöltöm külön mind a kettő akksit és akkor havonta rátöltök egyszer egy kicsit. köszi a választ.
2013. okt. 22. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont most árulják őket: :D

[link]

[link]

2013. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én CTEK-et vettem még tavasszal. Nagyon hasonlít külsőre ezekhez. Igaz az 18.000Ft volt.
2013. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!