Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik típusú autót válasszam?

Melyik típusú autót válasszam?

Figyelt kérdés

Anyagiak miatt csak 6-7 éves autók: Suzuki Ignis,Dacia Logan,Renault Thalia?

Műszaki megbízhatóság, fenntartási költségek, biztonság szempontjából,hosszútávra.80%-ban városi közlekedés,nyugodt kényelmes sofőr.


2013. okt. 24. 22:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Toyotát,Hondát,esetleg Nissan-t vegyél ha értelmes kocsit akarsz!
2013. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel egy VW Golf-ot.

Vagy ha kell a hely, akkor Octavia.

2013. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%
A golf-hoz meg külön egy szerelőcsapatot,az se a megbizhatóságról hires szóval ezt ki is zárhatod...
2013. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Toyota Carina, Nissan Almera, meg nézegess VOLVO-kat, SAAB-okat. Ezekből ennyiért teljesen jót kapsz.
2013. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

megbízhatóság:

rövidtávokra nem vennék turbós autót, tehát dízel kilőve, mert a turbót a hidegüzem baromira gyilkolja, és drága mulatság a csere, szívó benzinest vennék, az sem szeret hidegen menni, de az legfeljebb olajat fog majd enni idővel ahogy kopik szét, de be nem szarik tőle hirtelen...


fogyasztás: ha nem számít a dinamika, és városban megyek, akkor a lehető legkisebb motort venném, mert városba bőven elég mindegyik alapmotor


Én egy 1.2-es skoda fabiara szavaznék, van belőle csapotthátú, szedán, és kombi is, attól függően mekkora hely kell.


régi:

[link]


újabb típus ha belefér:

[link]

2013. okt. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki ittis mindenki "japcsicar" mániás, mert ugye a német szar röhej..............

Golfra azt mondani, hogy szar ahhoz sok IQ kell.

Én úgy gondolom, hogy a IV.-es Golf volt az utolsó Golf és abból a benzinesekbe nincs is sok km.Szerintem ha van 1.4-es benzines IV-es Golf akkor jobb választás mint a többi.Ha van ez a motor A3-ba Octaviába és Borába akkor az is jó.Régebbiekből a németek is jók voltak.

2013. okt. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

[link]


1.6-sal is meg 1.4-esbe van Polo is.

2013. okt. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül én az Ignis-t választanám.
2013. okt. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Golf IV párti vagyok én is.

De ha a felsoroltak közül kell választani, akkor az Ignist ajánlgatnám.

A kérdező helyében meggondolnám az új autót, Logan-t elég olcsón meg lehet venni és akkor már új.


#6-os: "Úgy néz ki ittis mindenki "japcsicar" mániás, mert ugye a német szar röhej......"

Az a szomorú, és visszatetsző, hogy állandóan a japán autórajongóktól hangosak a fórumok, ők szidnak alpári módon mindenki mást, később ugyanezek játsszák az áldozatot, mintha elnyomottak lennének a szerintük hulladék német autó mániások miatt. Plusz még személyeskednek folyton, nemcsak a márkákkal van bajuk, hanem a tulajdonosaikkal is, ami már végképp abszurdum. Az autójuk alapján ítélik meg az embereket, de persze ha ugyanezt teszik velük, akkor mélységesen fel vannak háborodva.

Most abba is hagyom az írást, mert majdnem visszajött a reggelim egy része.

2013. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem rossz a Suzuki Ignis, pláne ha nyugodt és kényelmes sofőr vezeti, olcsó a fenntartása, olcsó az alkatrész hozzá. Persze jók a német kocsik is, igazuk van, akik a Golfot említik, meg a Saab vagy Volvo (svéd). Nekem mondjuk Fordom van, de mivel a felsoroltak közül választanék, akkor Suzuki.

Apámnak hét éve van Wagon R kisautója, egyszer kellett akkumulátort cserélni, filléres tétel, soha semmi baj nem volt vele.

2013. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!