Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lenne érdemes...

Ivettkke kérdése:

Milyen autót lenne érdemes vennem? 21/L

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék autót venni magamnak.

Maxiumum 500.000 forintig!

Csak 5gen, 6gen Civic, Golf IV, BMW E36(nem compact!), Opel Vectra, vagy Calibra jöhet szóba. Ti melyiket választanátok és miért?

Vàlaszokat előre is köszönöm! :)



2013. okt. 26. 11:44
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Milyen célra lesz, hol fogod főleg használni? Milyen utak vannak tervben, rövidebb, hosszabb vagy csak város?
2013. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
A négyes Golfot választanám. Mert jobb, mint a többi felsorolt, legalábbis nekem. Szívesen válaszoltam :)
2013. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Mibaj van a Compact-tal ????XD

Szegény ugyanúgy a családhoz tartozik mégis sokan lenézik :)

Nekem az van és nagyon jó kis kocsi, nem cserélném al a többi e36-ra.

24f

2013. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Vegyesen használnám az autót, Budapesten lakom, de havonta egy lenne egy 500 km-es út haza, vidékre :)
2013. okt. 26. 12:14
 5/29 schocko ***** válasza:
A Civicek nagyon mennek (1.5-ös motortól), de azok inkább fiús kocsik, a Golf az már jó lányoknak is...én mondjuk egy második generációs Mazda 323f-et vennék, vagy egy Coltot...
2013. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

250 oda, 250 vissza, gondolom. Jó messziről jöttél Pestre :).

Mindegy, a megadott feltételek alapján egyikkel sem jársz rosszul, de én változatlanul a Golfot ajánlom. A legkisebb, 1.4-es benzinmotorral.

2013. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:

Bp-re kis autó kell. Vectra, Calibra felejtős sztem. E36 még elmegy méretre, kérdés, h találsz-e olyat, ami nincs agyonnyúzva, mert a BMW-ket nem szokás kímélni. 4-es Golf ideális választásnak tűnik, a Honda is jó lehet, ha a kisebb Civicre gondoltál. A lényeg hogy az adott árból próbáld kihozni ezeket: minél jobb állapotú autó, lehessen látni rajta, hogy vigyáztak rá. Km kérdés nem könnyű, mivel a tekergetésekkel nem lehet mit kezdeni. Én magánkézből vennék csak, nem kereskedésből. Lehetőleg vezetett szervizkönyv, első tulajos a legjobb választás.


Ne csak az autó vételárával számolj, hiszen utána a fenntartás sem olcsó. Biztosítás, esetleg casco, benzin, szervizek, lehetőleg friss, jó minőségű téli/nyári gumik. Ezek mind kellenek ahhoz, hogy a későbbiekben ne legyen gond. Röviden ennyi : )

2013. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Szerintem 4es Golf, 1.9 TDI. 5-6 litert fogyaszt és ha kell, megy mint a golyó. Nekem is ez volt az első autóm, nagyon szerettem, bármilyen BMW-t meg Mercit lealáztam vele a Kapy-n fölfelé:D Nem mellesleg nagyon megbízható autó, van pár hibája de általánosságban nem kell sokat szervizelni, és ha igen, akkor is van hozzá olcsó alkatrész. Könnyen vezethető, jó autó.


A Civic sem rossz választás, próbáld ki mindkettőt és amelyik jobban bejön azt vedd meg!

2013. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"A legkisebb, 1.4-es benzinmotorral."


hagyjukmááár

2013. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Megint kezdődik a benzin-diesel csata?
2013. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!