Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 318D E90 2006-os Touringna...

BMW 318D E90 2006-os Touringnak mennyi a fenntartási költsége, szervizelése? Mikre számítsak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkatrészek kicsit drágábbak mint a benzinesé...és xxx leinformálhatatlan kilométerekkel általába kell is cserélni őket bőszen...
2013. okt. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes, ha a megfelelő szervizbe hordják, az alkatrész árak ott mozognak, ahol a dízeles VW.

Az E46 320d után az E90 318d lesz a sztár a viszonylag fiatal használt bmw autó importban, ezért számítani kell rá, hogy nagyon le fog esni a 318d-k értéke 2 év alatt (talán még a 320d értéke is, ha rákapnak), mert rengeteg lesz belőle, pláne a touringból. Így járt az E46 320d is. Inkább 320d felett vásárolnék dízelt, vagy bármilyen benzineset.

2013. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hányszor... Egyetlen egyszer, 10.26-án, csak mivel érdekelt volna még pár ember véleménye ezzel kapcsolatban, így kiemeltem a kérdést.

Tudomásom szerint pedig azért van ez az oldal, hogy kérdezzünk és válaszoljanak rá.

Nem értem ilyen emberek, akik nem is a kérdéssel kapcsolatban írnak, vagy nem ahhoz kapcsolódó választ adnak, minek írnak?!

Írd meg neki is, akinek a kérdését linkelted, hogy hányszor fogja még kiírni ugyanazt és linkeld be neki az én kérdésemet;)

Köszönöm az első két válaszolónak!

2013. nov. 3. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt nem arról is az a lényeg, hogy te írtad-e ki a többi ilyen kérdést.

Hanem az a szabály, amit a kérdés kiírásakor is olvashattál, hogy ne írj ki új kérdést, mielőtt még meg nem nézted, van-e hasonló.

Zavaró, ha egy nap megjelenik 4!!!! kérdés is szinte ugyanazzal a szöveggel, csak kisebb módosításokkal. Másokat is zavar, ezért is került bele a szabályzatba.

Ha már a válaszolók veszik a fáradtságot, hogy segítsenek, akkor ne bombázzuk már őket 6 óránként ugyanazzal a kérdéssel, amit már más is feltett.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a fenntartási költsége nagyon függ attól is, hogy hová hordod, melyik márkaszervizbe. Van BMW-sen lehúzós is és van olyan, amelyik szinte VW, vagy Opel árban dolgozik és adja az alkatrészeket.

2013. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez természetesen jogos, de amit a válaszoló linkelt kérdést, azelőtt én már napokkal kiírtam ezt az enyémet, és mivel kevés válasz jött rá, így kiemeltem a kérdésem.... Hát elnézést, ha valakit ez megzavart, vagy gondot okoztam vele.


Értem, köszönöm!:)

2013. nov. 5. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!