Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olasz autója volt/van itt...

Olasz autója volt/van itt valakinek? Mennyire vagytok elégedettek velük?

Figyelt kérdés
Milyen kocsik voltak konkrétan?
2013. okt. 27. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Nekem több országbeli gyártmány is volt. Olasz is. Fiat és Alfa. Nem volt velük különösebb probléma. Attól, hogy sok ember kórusban bégeti, hogy rossz, még nem kötelező elromlania az olasz autónak. A legszebb, legjobb autókat az olaszok gyártják. Ezekben az autókban van spiritusz. Ha régi lehajtottat veszel akkor előfordulhat, hogy javítgatni kell, ez gondolom érthető.
2013. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk még most is tulajdonukban van egy 156-os 1.9 JTD motorral de nincs rá panasz. 170 ezer kilométerrel vettük most van benne 275 ezer de úgy gondoljuk hogy az óra valamnnyit így is volt tekergetve. A kötelezõ karbantartásokon és szervízeken kívül máshoz nem kellett még hozzányúlni pedig sokat használjuk. Az elõzõ hozzászóló is írta hogy rengetegen hõbörögnek hogy szar olasz autó és drága az alkatrész de nem drágább egy németnél vagy egy franciánál. Merem ajánlani bárkinek aki autót szeretne venni igaz a benzinesek kicsit sokat zabálnak elvileg (ezt csak hallottam) de ha tehetem akkor a következõ is alfa lesz.
2013. okt. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!