Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti elcserélnétek a honda dio...

Ti elcserélnétek a honda dio af-35 zx sport robogótokat egy simson sr51-re?

Figyelt kérdés
mindkettő kitűnő állapotú a robogó 70ccm

2013. okt. 27. 16:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért nem kell túlmisztifikálni a dolgot, azért mégiscsak kismotorokról meg robogókról beszélünk, itt túlzás virgoncságról meg ilyesmikről beszélni.

Nekem van egy Simsonom. Tény, hogy sokkal több gond van vele, mint egy robogóval, de én rá nem ülnék egy robogóra (sosem szerettem őket, nem az én hibám). A váltós motorokat jobban szeretem. Ha pedig tetszik a simson, és még rá is fizet egy szép összeget, jól jöhetsz ki az üzletből.

2013. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon jó kisgép idáig egy hengerszettet kapott de azt is csak azért,hogy jobban menjen,amikor az 50ccm henger volt rajta akkor az unokatestvéremnek volt egy tuningolt 80ccm nagytestű robogója és úgy odavertem mint a sza*t
2013. okt. 30. 04:33
 13/13 Tóth Csaba ***** válasza:
:) NAUGYE AMUGY NEMSZABAD tunningolni ' ezeket igyismàr 50 es hengerel sokatpörög! nekem mondjuk f 15 malaguti van DE GYÀRI 50 ES ÈS MEGY JÓL ! max kontraszt ( rugo + szij görgö kipufogo) cserèlsz rakèta ! :) 70 es hengert stb.. pl. cdi tunning 0 mert rövid ideig müködik utàna szerviz :D
2013. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!