Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan aki ezt megvenni...

Van olyan aki ezt megvenni ennyiért?

Figyelt kérdés
[link] 20 éves autó 4 millió+ a forgalomba helyezés, ezt komolyan gondolta az eladó?
2013. okt. 27. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan. Ez ritkaság.
2013. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Neked laikusnak, ez csak egy 20 éves szar... más tudja, hogy ebből a kocsiból 1510 darabot gyártottak összesen 91 és 96 között, és közel olyan ritka mint egy Alpina.
2013. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Korábban kérdezte itt valaki, hogy ő vesz egy ford focust és konzerválja 40 évre akkor sokat fog-e érni. Hát nem, az ilyen autók fognak nagyon nagyon sokat érni oldtimer korukban.
2013. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5576ccm :O
2013. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsón adja! De viccen kívül.
2013. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Annyira ritka, és limitált, hogy igen, akár még olcsó s lehet
2013. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lenne ennyi felesleges pénzem én is bevállalnám :D
2013. okt. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem, miért kötelező fosládának lennie egy 10+, vagy 20+ éves autónak? A benne lévő anyagok nem mennek tönkre, ha normálisan használják és ápolják, ha garázsban tartják, akkor meg évtizedeket át tud vészelni jó állapotban. Mert ugye egy új Suzuki sokkal jobb. Melyik a sznob? Akinek csak az új autó az autó, és 3 évente cserélgeti, vagy aki megvesz egy ilyet? Egy ilyen autónak már nem esni, hanem nőni fog az értéke, még 5 év és ennek akár a duplája is lesz, mert youngtimerré válik. Ha addig nem törik össze.
2013. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki olyan autót vesz amilyet akar, és csak a büdös bunkók mondják egy másik emberre, hogy sznob, mert nem látják miért vett ő új autót 5 éves prémium árán. Ha meg olyan jó befektetés ez és 5 év mulva lehet h a dupláját éri, miért nem tartja meg?
2013. okt. 28. 11:38
 10/14 anonim ***** válasza:
talán mert kell a pénz? esetleg csak nem áll úgy anyagilag, hogy tisztességesen fenn tudja tartani a kocsit, lelakni meg nem akarja, és inkább keres rá egy vevőt... ilyen autót csak az vesz, aki ilyet keres, a kereskedésbe nem tér be pár nézelődő hülyegyerek, hogy megvegye rodeózni, mert olyan véleménye lesz róla, mint neked volt elsőre... hogy miért ilyen drága egy 20 éves autó?
2013. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!