Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lelógó autó tetőkárpit ragaszt...

Lelógó autó tetőkárpit ragasztásához keresek ideális ragasztót. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egyet már csináltunk, a préselt anyagból készült panelre a textilt bödönös Palmatex-szel rögzítettük. A végeredmény nem lett rossz, de egyrészt elfogyott egy egész bödön ragasztó, másrészt egy idő után a csupa ragasztós ecsetekkel is egyre nehezebb volt bánni. Tudtok ajánlani más, hasonló hatékonyságú, de jobban kezelhető ragasztóanyagot, esetleg ragasztó spray-t, amivel könnyebben, gyorsabban lehet igényes munkát végezni?

2013. okt. 28. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ragasztó spray, ez pl:


[link]

2013. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kárpitosok felhígítják a Palmatex-et és festékszóró pisztollyal fújják a ragasztandó felületre. Lehet, hogy jó a spray is, de ez a tuti.
2013. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.

Még annyit kérdeznék, hogy mivel higítják a Palmatexet a kárpitosok?

2013. okt. 28. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Van hozzá lemosó és hígító jó drágán, de állítólag nitróval is lehet hígítani, bár nekem attól összeállt egy golyóba és dobhattam ki. Lehet, hogy túl sokat öntöttem bele egyszerre és az volt a baj.
2013. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!