Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan autos vagy...

Létezik olyan autos vagy motoros aki minden apró szabályt betart mindig mindenhol?

Figyelt kérdés
Vannak egészen hülye bonyolult betarthatatlan szabályok amik baleset veszélyesek is létezik olyan aki ezeket betartja?

2013. okt. 28. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

"Vannak egészen hülye bonyolult betarthatatlan szabályok amik baleset veszélyesek is"


Mondanál példát?

2013. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmesebbeket be tartom, az idiótákat nem... Igen szoktam bűnözni, például 20-as táblánál rendszeresen 30-al száguldok...
2013. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Létezik de csak egy szűk réteg, és leginkább autósoknál találni ilyen embert, meg úgy általánosságban ha jobban belegondol egy sofőr, akkor rájön hogy nem lehet mindent betartani mert abból baleset is származik. Van ahol 80-as tábla van kirakva, de az út minősége nem teszi lehetővé még az 50-es tempót sem mert balesetveszélyes


Nekem csak nagy motorom van, de ritkán tartok be sebességhatárt, egyrészt azért mert láthatóan figyelmen kívül hagyják az emberek, és ha lemaradsz még téged dudálnak le

2013. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a kedvenceim az útépítések után kint felejtett 20-30as táblák, amik qrvára indokolatlanul vannak ott
2013. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a volt főnöknőm túlzás nélkül mindig minden szabályt betart, igaz, csak Bp-es belül vezet. Ha nem ismerném, nem hinném el, hogy van ilyen.
2013. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

Én minden szabályt megpróbálok betartani.... Ha látok rendört.


Bár a sebességkorlátozást akkor is ritkán

2013. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!